لاستیک سومیتومو

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک سومیتومو

شرکت سومیتومو را می توان به عنوان یکی از تاثیر گذارترین ، موفق ترین و قدرتمندترین تولیدکنندگان تایر در سطح جهانی به حساب آورد . تاسیس این شرکت به سال 1909 بر می گردد زمانی که این شرکت قصد سرمایه گذاری بر روی لاستیک دنلوپ ژاپن را داشت و ایده تاسیس یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید تایر در دنیا به نام لاستیک سومیتومو در کوبه ژاپن شکل گرفت.

در صنعت تایر ، سومیتومو به دلیل طراحی نوآورانه ،  مهندسی دقیق و کیفیت خوب از شهرت خوبی برخوردار است . و در رقابت با برندهای برتر جهانی سومیتومو همیشه جزو بهترین ها بوده است. این برند تخصص بسیار خوبی در زمینه تولید لاستیک های سواری دارد و جزو شرکت هایی است که استاندارد و فناوری های زیادی در این زمینه به وجود آورده است .

این شرکت به قدری قدرتمند است که به عنوان شرکت مادر برخی تولید کنندگان مطرح جهانی مانند فالکن، دنلوپ و اتسو شناخته می شود.

از ابتدای فعالیت و تمام این سالها شرکت تولیدی لاستیک سومیتومو و شرکت دانلوپ روابط تجاری گسترده و نزدیکی با یکدیگر داشتند و در سال 1963 شرکت لاستیک سومیتومو با خرید شرکت لاستیک دانلوپ ژاپن کنترل آن را به دست گرفت و نام خود را به سومیتومو رابر تغییر داد.

اینکونه شد که از سال 1985 تمام دارایی ها  و حق استفاده از نام تجاری دانلوپ متعلق به لاستیک سومیتومو ژاپن شد.

لاستیک سومیتومو با برخورداری از مهندسی دقیق و فن آوری های نوآورانه توانسته نیاز های مصرف کننده را به خوبی درک کند به شهرت خوبی در بازار های جهانی دست پیدا کند.

این شهرت تا جایی ادامه داشته است که امروزه لاستیک سومیتومو با در خدمت گرفتن بیش از 35000 کارمند و بیش از 300 دفتر فروش در سراسر دنیا به برندی معتبر و قابل اعتماد تبدیل شود. لاستیک سومیتومو به عنوان ششمین تولید کننده برتر تایر در دنیا شناخته می شود.

در بازار فروش لاستیک ایران هم با توجه به رقابت فشرده تولید کنندگان داخلی و خارجی ، لاستیک سومیتوم از جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان قرار دارد و روز به روز به تقاضا برای خرید این محصول اضافه می شود.

لاستیک سومیتومو
لاستیک سومیتومو
لاستیک سومیتومو
لاستیک سومیتومو

چرا باید  از لاستیک سومیتومو استفاده کرد؟

اعتماد

یک تولید کننده بزرگ با سابقه طولانی و درخشان که محصولات آن از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است . این شرکت با بیش از صد سال تجربه در صنعت لاستیک ، سعی کرده تا تایرهای نوآورانه و با کیفیتی را به مصرف کنندگان عرضه کند . تولیدات سومیتومو طیف گسترده ای از خودروهای سواری ، صنعتی و کامیون ها را در بر میگیرد.

تکنولوژی پیشرفته

شرکت سومیتومو سرمایه گزاری بزرگی را برای توسعه مراکز تحقیقاتی خود انجام داده است . تا بتواند از  فن آوری های جدید و استفاده آنها در صنعت تایر ، محصولات نوآورانه تری را به بازار عرضه کند .

این شرکت توانسته است به فناوری های جدید در زمینه نانو ، برای تولید تایر دست پیدا کند. استفاده از این فناوری باعث افزایش کارایی ، عملکرد و چسبندگی بیشتر لاستیک می شود . همچنین این فناوری مصرف سوخت را کاهش و تولید گازهای گلخانه ای را به حداقل می رساند.

ویژگی های لاستیک سومیتومو

کنترل

فارغ از نوع شرایط آب و هوایی ، رانندگان همیشه انتظار دارند تا لاستیک ها کمک کنند ، کنترل بهتری روی خودروی خود داشته باشند. لاستیک های سومیتومو برای طیف وسیعی از خودروها و برای انواع شرایط آب وهوایی تولید می شوند .

انواع مختلف از لاستیک های تابستانه ، چهارفصل و زمستانه که برای تولید هر کدام از تکنولوژی های خاصی استفاده شده ، تا عملکرد آنها برای هر نوع شرایط بهبود پیدا کند . تا رانندگان بتوانند کنترل بهتر ، پایداری بیشتر و شتاب گیری بهتری داشته باشند .

طول عمر

یکی دیگر از جنبه های مهم هنگام خرید لاستیک ، طول عمر آن است . بسیاری از خریداران انتظار دارند که تایرهای ، حداقل چند سال برایشان کار کنند . هرچه ساختار یک تایر قوی تر باشد ، طول عمر آن بیشتر خواهد بود . سومیتومو همیشه سعی میکند ، لاستیک های باکیفیت و طول عمر بالا تولید کند . تا خیال مصرف کننده ها از این بابت راحت باشد.

لاستیک سومیتومو
لاستیک سومیتومو
لاستیک سومیتومو
لاستیک سومیتومو

این شرکت برای تقویت ساختار داخلی لاستیک ها ، در ترکیب مواد خود از پلی آمید استفاده میکند .همچنین دیواره لاستیک های سومیتومو به صورت تقویت شده ساخته میشود تا دچار دو پوستی و پارگی نشوند.

 لاستیک های سومیتومو در فروشگاه الماس تایر ، برای شما مصرف کننده گرامی موجود می باشد . و شما می توانید این لاستیک ها را خریداری کنید .