لاستیک BF Goodrich

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

لاستیک BF Goodrich

گودریچ یکی دیگر از برندهای اصلی تایر ساخت امریکاست که با قدمتی بیش از ۱۱۵ سال فعالیت می‌کند. بی اف گودریچ یک نام تجاری شناخته شده در میان بهترین تولیدکنندگان لاستیک اتومبیل است که هدفش تجربه رانندگی آسان و روان مصرف کنندگانش است.

مهندسانی که در پشت صحنه کار می‌کنند اغلب تعطیلات آخر هفته خود را در جاده‌های خاکی، مسابقه‌ها و رفتن به ورزش‌هایی با وسایل موتوری صرف می‌کنند تا با این کار شکاف میان تولیدکنندگان و مشتریان را کم کنند.

به عنوان یکی از بهترین برندهای تایر، تمرکز بی اف گودریچ بر روی تایرهای کاربردی و کامیون یا SUV است. گوریچ نام تجاری خود را به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ تایر، بخاطر تولید لاستیک‌های خارج از جاده به دست آورده است.

مدل‌های جدید لاستیک‌های این شرکت، که با کیفیت بی‌نظیر ساخته شده‌اند، به راننده‌ها محصولی فوق العاده قابل اعتماد را ارائه می‌دهد که می‌توانند در سخت‌ترین سطوح بدون توقف رانندگی کنند.

بی اف گودریچ مدل های مختلف تایر را در دسته‌های زیر ارائه می‌دهد:

  • مسافرتی
  • کامیون (SUV)

 در ادامه برخی از بهترین لاستیک‌های بی اف گودریچ به همراه ویژگی‌های مهم آن‌ها آورده شده است.

لاستیک تمام فصل اف بی گودریچ مدل Advantage T/A Sport

این مدل یکی از بهترین مدل‌های بی اف گودریچ است که با تکنولوژی ۳D Active Sipe و همچنین با برخورداری از لبه‌های تیز، اصطکاک بی‌مانندی را در جاده‌های مرطوب و برفی سبک، فراهم می‌آورد.

به علاوه، در لاستیک تمام فصل گودریچ از تکنولوژی جدیدی به نام Aqua-Flume استفاده شده است که با داشتن ترکیب سیلیس و لاستیک، اصطکاک مناسبی را به وجود می‌آورد. برخورداری از این تکنولوژی‌ها و شیارهای عمیق عاج در این لاستیک، سبب افزایش طول عمر این لاستیک تمام فصل شده‌اند.

لاستیک بزرگراه بی اف گودریچ مدل Long Trail T/A Tour

Long Trail T/A Tour برای وسایل نقلیه سبک و ورزشی طراحی شده است.

دقت و فرمانپذیری بالا به همراه فرسایش طولانی مدت در تمام فصول، به رانندگان تضمین شده است

لاستیک تمام سطح بی اف گودریچ مدل All-Terrain T/A KO2

این مدل که باز طراحی مدل اصلی است دارای ۲۰٪ سختی بیشتر در جداره‌هاست. افزایش سختی در این لاستیک‌ها برای رانندگی بر روی تمام سطح‌ها اعمال شده است. بر روی مدل All-Terrain T/A KO2 آزمایش تکنولوژیCoreGard  انجام شده است و همچنین این مدل از یک الگوی نوآورانه عاج لاستیک که حاشیه آن را گسترش می‌دهد، برخوردار می‌باشد.

لاستیک مناسب گِل و لای بی اف گودریچ مدل2 Mud-Terrain T/A KM

این لاستیک برای کسانی که مشتاق ماجراجویی‌های بدون ترسند و افرادی که به رانندگی در جاده‌های خاکی علاقه‌مندند، طراحی شده است. ساخت و ساز مقاوم در برابر برش و ضربه، احتمال خطر را به حداقل می‌رساند و رانندگی با خاطر آسوده را ممکن می‌کند.

این مدل با داشتن کمربند دو طرفه فولادی در کنار جداره برای افزایش قدرت در مخاطره آمیزترین جاده‌ها و تقریبا هر شرایط آب و هوایی ساخته شده است.