لاستیک پیرلی

دسته بندی ها:  لاستیک پیرلی

 لاستیک پیرلی

 

پیرلی از سال ۱۸۷۲ در ایتالیا به عنوان یکی از بهترین تولیدکننده‌های تایر شناخته شده است. لاستیک‌های این برند که سابقه استفاده در مسابقات فرمول یک را دارند، همگی طی تحقیقات و آزمون و خطاهای بسیار طراحی شده‌اند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

نام پیرلی معمولا با خودروهای لوکس و مشهوری مانند  فراری ، لامبورگینی، و مازراتی همراه بوده است. تایرهای پیرلی با مواد اولیه با کیفیت و طرح‌های خلاقانه تولید می‌شوند.

پیرلی شهرت خود را به لطف طرح‌های بی‌نظیر با عملکرد بالا بدست آورده است. با سالها تجربه در ارائه محصولات با کیفیت به شرکت‌های تولیدکننده شناخته شده، کیفیت پیرلی کاملا به راننده‌های معمولی و حرفه‌ای ثابت شده است. تولیدات گسترده این شرکت به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • مسافرتی
  • کامیون/SUV

برای اطلاعات بیشتر درباره لاستیک‌های پیرلی در ادامه از انواع آن بیشتر بدانید

 

لاستیک تمام فصل پیرلی مدل P4 Four Seasons Plus

 

 لاستیک پیرلی
 لاستیک پیرلی

هنگامی که سخن از لاستیک‌های تمام فصل می‌شود، این مدل یکی از اصلی‌ترین و بهترین‌هاست.  P4 Four Seasons Plus مناسب برای خودروهای سواری، مینی ون‌ها و کوپه‌ها است. داشتن شیارهایی با زاویه متغیر و شیارهای مرکزی پیوسته، به کنترل بهتر خودرو کمک می‌کند.

در ساختار مدل P4 Four Seasons Plus بیش از ۱۸ ماده وجود دارد که کاربرد این لاستیک تمام فصل در پیمودن مسافت‌های طولانی و فرمانپذیری عالی در تمام طول سال به وضوح نمایان می‌شود.

 

 

 

لاستیک بزرگراه پیرلی مدل Scorpion STR

لاستیک بزرگراه پیرلی مدل Scorpion STR
لاستیک بزرگراه پیرلی مدل Scorpion STR

این مدل شهرت زیادی در فرمان‌پذیری بالا و سواری روان در سرعت‌های بالا دارد. طراحی شیار پیوسته مرکزی باعث مصرف سوخت بهینه در خودرو می‌شود. به علاوه این تایر دارای ویژگی عاج‌های عمیق است که تا حد زیادی سبب تماس بهتر با سطح جاده شده و توانایی توقف را نیز افزایش می‌دهد. شیارهای میانی این تایر شبیه به حرف Z هستند که دلیل استفاده این الگو در طراحی عاج، کاهش صدا و هدایت مناسب خودروست.

 

 

 

لاستیک تمام سطح پیرلی مدل Scorpion All-terrain Plus

 

scorpion all terrain plus 03

این مدل خلاقانه، یکی از بهترین مدل‌های تایر با طراحی چند منظوره و امکانات فوق العاده در داخل و خارج از جاده است. عاج‌های بلند این مدل برای ایجاد تعادل و افزایش استقامت به کار رفته است. همچنین به لطف عاج‌های ترکیبی بی‌نظیر پیرلی این تایر فوق العاده بادوام و بسیار راحت است و در جاده‌های خطر ناک غیر آسفالتی به خوبی عمل می‌کند.

 

 

 

 

لاستیک اسپورت پیرلی مدل Scorpion Verde

scorpion verde 04

این تایر پرکاربرد، یک انتخاب خوب محسوب می‌شود چون در تمام طول عمر خود عملکرد بالایی را نشان می‌دهد. ویژگی سازگاری با محیط زیست (عملکرد سبز) همراه با صدای اندک قابلیت این تایر را برای پیمودن مسافت‌های طولانی، فوق‌العاده بیشتر می‌کند. سازندگان این تایر به خود می‌بالند چون در این مدل از ترکیبات سخت و همچنین سیلیس استفاده کرده‌اند تا علاوه بر تضمین عمر طولانی، لاستیک در اوج پایداری قرار گیرد

 

 

 

لاستیک ران فلت پیرلی مدل Pirelli Cinturato P7

 

cinturato p7 05

این مدل اولین لاستیک پیرلی با ویژگی عملکرد سبز است. لاستیک پنچر رو Pirelli Cinturato P7 با الگوی عاج هوشمند و مواد پیشرفته ساخته شده است تا برای ارائه عملکرد فوق‌العاده متناسب با محیط زیست کاملا آماده باشد. ساختار بی‌نظیر Pirelli Cinturato P7 سبب کاهش مصرف سوخت و نشر گاز CO2 و همچنین موجب افزایش طول عمر لاستیک می‌شود.

 

 

 

 

لاستیک زمستانی پیرلی مدل Scorpion Winter

 

scorpion winter 06

لاستیک Scorpion Winter به لطف ترکیبات آزمایش شده سیلیسی و لاستیکی عاج‌ها، فرمانپذیری بالایی در دمای پایین و انقباض بر روی برف و یخ دارد.

این مدل برای کراسوورهای لوکس و اتومبیل‌های ورزشی مناسب است. همچنین پیرلی مدل Scorpion Winter، تایر پیشرفته‌ای برای فولکس واگن و پورشه است.