لاستیک پیرلی

دسته بندی ها:  لاستیک پیرلی, بررسی یکپارچگی آج

لاستیک پیرلی

لاستیک پیرلی تابستانی

زمانی که تابستان فرا می رسد، پیرلی با پیشنهادهایی با کارایی و امنیت بالا همراه شماست. تایرهای تابستانی پیرلی ساخته شده با ترکیبی از طراحی خاص برای حفظ اطمینان در حرارت متوسط به بالا، موجود در سایزهای مختلف برای پوشش کامل انواع وسایل نقلیه از خودرو های شهری تا سالن ها و خودرو های اسپرت. مشخصات خاص تایر های تابستانی به طور نوآورانه طراحی شده اند تا به شما سایش کمتر، اصطکاک عالی با جاده و کاهش مسافت ترمز را در هنگام رانندگی به ارمغان بیاورند.

لاستیک سواری پیرلی

PZERO

نقطه عطف پیشرفت پی زیرو در استفاده خودروهای لوکس و قدرتمند از برند پیرلی بوده است. چسبندگی و ترمزگیری عالی در سرعت های بالا و بهبود کیفیت فرمان پذیری برای رانندگی در سرعت از ویژگی‌های لاستیک پیرلی
pzero

PZERO CORSA SYSTEM

بهترین تایر ورزشی در محدوده جاده ای است. لاستیک پیرلی و تولیدکنندگان ماشینهای سوپر اسپرت یان آج را برایاستفاده در جاده و مسیرهای مسابقه ای طراحی و بهینه کرده اند
pzero croso

PZERO ROSSO

برای کنترل با سیستم های کنترل کشش الکترونیکی و سیستم های کنترل ثبات،PZERO ROSSO​ انتخاب ایده آل برای ورزش در وسایل نقلیه با متوسط به بالا است.
pzero rosso

PZERO NERO GT

این لاستیک پیرلی برای مصرف کنندگانی که می خواهند در خودروی سواری و اتومبیل ورزشی خود از پیرلی استفاده کنند است. مواد آج با ترکیب دارای محتوای متعادل از سیلیکا به منظور افزایش مقاومت در برابر سایش در شرایط خشک و مرطوب بدون به خطر انداختن حس و حال رانندگی ورزشی بهینه سازی شده است.
pzero nero
اولین تایر سبز پیرلی که ساخته شده است تا به طور کامل از آخرین مواد، سازه ها و طراحی الگوی تیرچه استفاده کند تا تضمین صرفه جویی، احترام به محیط زیست، آسایش و ایمنی در تمام سطوح جاده ای را فراهم کند.
cintorato p7

CINTURATO P1 VERDE

زیبا و متمایز، راه حل برتر برای تحرک شهری است. CINTURATO P1 ساختارها و طراحی الگوی آج برای بهره برداری کامل مواد ایجاد شده است و پس انداز، احترام به محیط زیست، ایمنی و راحتی بر روی تمام سطوح جاده ها را تضمین میکند.
cinterato p1