لاستیک تیگار

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری, لاستیک میشلن

لاستیک تیگار

گروه صنعتی لاستیک تیگار Tigar برای اولین بار در سال 1935 در شهر پیرو واقع در کشور صربستان ، به عنوان کارگاهی برای تولید محصولات لاستیکی و انواع کفش تاسیس شد. در سال 2007 ، غول تایر سازی دنیا یعنی شرکت لاستیک میشلن فرانسه با خرید سهم قابل توجهی از سهام تیگار ، به مالک اصلی این شرکت تبدیل شد. بعدها و در سال 2008 و 2010 لاستیک میشلن با پرداخت مبلغی بالغ بر 47 میلیون دلار تمامی مالکیت لاستیک تیگار صربستان را در اختیار گرفت.

لاستیک تیگار
لاستیک تیگار

در سال 2012 میشلن مبلغ 170 میلیون یورو در توسعه محصولات و استخدام بیش از 700 کارگر برای صرف کرد.

در اکتبر 2014 ، تیگار یک کارخانه جدید به ارزش 215 میلیون یورو را به بهره برداری رساند .این کمپانی در سال 2014 جایزه Aurea را برای بهترین سرمایه گذاری در صربستان توسط پورتال تجاری ekapija کسب کرد. تیگار از سال 2013 تا 2016 مبلغ 215 میلیون یورو برای مدرن کردن امکانات ساخت و ساز سرمایه گذاری کرده است.

میشلن با سرمایه گذاری گسترده و راه اندازی خط تولید مجهز ، لاستیک تیگار را به برند اول تولید تایر در کشور صربستان تبدیل کرد.

لاستیک تیگار با تولید محصولاتی در رده های لاستیک سواری و شاسی بلند ، لاستیک اتوبوسی ، لاستیک کشاورزی ، لاستیک راهسازی و لاستیک آفرود ، و صادرات آن به بیش از 70 کشور دنیا ، در جایگاه چهاردهمین صادر کننده بزرگ کشور صربستان قرار گرفته است.

تمامی محصولات تولیدی شرکت تیگار Tigar صربستان زیر نظر برترین تولیدکننده تایر در دنیا یعنی لاستیک میشلن قرار گرفته است. از این رو شکی نیست که لاستیک تیگار با بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید و در اختیار مصرف کننده قرار خواهند گرفت.

امروزه تایر های تیگار یکی از محبوب ترین انتخاب های رانندگان در سراسر جهان میباشد. این تایرها دوام بالایی داشته و مناسب برای آب و هوای مختلف می باشد و از همه مهمتر اینکه سواری آرام و نرمی را ایجاد می کند.

معروف ترین مدل های تایر تیگار

تایر پریما (Tigar Prima): این تایر مناسب برای استفاده در تابستان می باشد. این تایر داری آج متقارن می باشد که همین ویژگی باعث افزایش تماس لاستیک با سطج جاده می شود پس ثبات بیشتری را داراست.

لاستیک تیگار
لاستیک تیگار

تایر سیگورا (Tigar Sigura): برای اتومبیل های جمع و جور بسیار مناسب می باشد. بیشتر برای اتومبیل هایی که در سطح شهر تردد دارند استفاده می شود. از ویژگی های بارز این لاستیک امنیت بالای آن می باشد.

لاستیک تیگار
لاستیک تیگار

تایرهای ساینریس (Tigar Syneris): بزرگترین سایز تایر های تیگار این مدل است. این لاستیک مقاومت بالایی دارد و بیشتر برای ماشین هایی که اسپرت شده اند استفاده می شود.

لاستیک تیگار
لاستیک تیگار