فروشنده لاستیک باکیفیت در رشت

دسته بندی ها: تایر, دانستنی در مورد لاستیک

فروشنده لاستیک باکیفیت در رشت

لاستیک روکش شده چیست؟

لاستیک و تایرهای روکش شده (به انگلیسی Retread Tires)، بعضا تایرهای قدیمی هستیند که با استفاده از روکش لاستیکی آج دار شکل نو گرفته و برای استفاده مجدد روانه بازار می شوند.

این لاستیک های روکش شده در واقع راهی مؤثر برای بازیافت لاستیک های قدیمی و کاهش مقدار لاستیک منتهی به محل های دفن زباله به حساب می آیند.

فروشنده لاستیک باکیفیت در رشت
فروشنده لاستیک باکیفیت در رشت

لاستیک های روکش شده برای چه کسانی مناسب است؟

برای افرادی که بودجه کمی برای خرید لاستیک دارند، این تایرهای روکش شده می توانند بدون تحمیل هزینه های زیاد (به انگلیسی Without incurring a great deal of expense) ، جایگزین لاستیک های فرسوده (به انگلیسی worn tires) شوند.

در حالی که فرآیند دقیق برای روکش لاستیک توسط تولید کننده های مختلف متفاوت است ، ملزومات کار شامل گرفتن یک تایر است که در شرایط خوبی باشد و اضافه کردن یک لایه دیگر لاستیک بر روی آج فرسوده آن است.

این روکش با استفاده از روشهایی به آج لاستیک زیرین پیوند می خورد و ترکیب قوی را شکل می دهد. به طوری که تشخیص تایر نو از کهنه خیلی دشوار است.

تایر روکش دار قابل اطمینان است؟

این کیفیت اتصال (به انگلیسی Bonding Quality) از نظر ایمنی بسیار مهم است زیرا پیوند باید به اندازه کافی قوی باشد تا مانع از جدا شدن روکش پس از تنها یک دوره کوتاه از استفاده شود.

لاستیک های روکش دار تقریباً برای هر نوع وسیله نقلیه چرخ دار ساخته می شوند. تایرهای روکش دار به دلیل امنیت بالایی که دارند برای مسافت های کوتاه و طولانی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت لاستیک های روکش دار نصف و یا یک سوم قیمت لاستیک های نو و دست اول است. معمولا تایرهای روکش دار را برای مسافت های کوتاه و درون شهری استفاده می کنند.

فروشنده لاستیک باکیفیت در رشت
فروشنده لاستیک باکیفیت در رشت

گارانتی تایر روکش دار مهم است

همیشه قبل از خرید این تایر و لاستیک ، دقت کنید که تولید کننده آن مطمئن باشد و گارانتی خوبی را برای محصولات خود عرضه کند.