خرید لاستیک کیا سورنتو

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک کیا سورنتو

کمپانی کیا در کشور کره جنوبی یکی از محصولات خود یعنی کیا سورنتو را درسال 2015 به بازارهای جهانی معرفی کرد . در زیبایی این خودروی شاسی بلند هیچ شکی نیست ، طراحی داخلی منحصر به فرد و آپشنهای متعدد محبوبیت این خودرو را در بازارهای جهانی دو چندان کرد .

خرید لاستیک کیا سورنتو

کیا-سورنتو

مشخصات فنی کیا سورنتو

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 2500 سی سی با 200 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت را رقم می زند . دیفرانسیل جلو و جعبه دنده 6 سرعته اتومات شتاب 0 تا 100 این شاسی بلند کره ای را به 10 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی 10.2 لیتر در هر صد کیلومتر کمی برای خودرو زیاد است .

خرید لاستیک کیا سورنتو

کیا-سورنتو

سایز لاستیک کیا سورنتو

کیا سورنتو با 3 رینگ 17 ، 18 و 19 اینچ تجهیز می شود . سایز لاستیک کیا سورنتو برای رینگ 19 اینچ 235/55R 19 برای رینگ 18 اینچی 235/60R 18 و برای رینگ 17 اینچ 245/65R 17 در نظر گرفته می شود . خرید بهترین لاستیک برای کیا سورنتو برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای بنز را به خوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد .

خرید لاستیک کیا سورنتو

کیا-سورنتو

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاها الماس تایر با پنج سال ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک کیا سورنتو خود را از الماس تایر انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است . بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای کیا سورنتو برندهای اروپایی و ژاپنی است .

ولی می توان از برندهای برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید. هر چند نمی توان این برندها را با لاستیک های تولید شده توسط اروپا مقایسه کرد اما برای کمتر شدن هزینه ها می توان جایگزین کرد .