خرید لاستیک کیا سدونا

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک کیا سدونا

کمپانی کیا در سال 2021 یکی از محصولات خود یعنی کیا سدونا را به بازارهای جهانی معرفی کرد . زیبایی منحصر به فرد ، طراحی داخلی جادار و آپشنهای متعدد از ویژگی های این خودروی خانواده کره ای می باشد .

خرید لاستیک کیا سدونا

کیا-سدونا

مشخصات فنی کیا سدونا

موتور 6 سیلندر 24 سوپاپ 3500 سی سی با 290 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 190 کیلومتر در ساعت را رقم می زند . دیفرانسیل جلو با گریبکس 6 دنده خودکار سرعت 0 تا 100 این خودرو را به 10 ثانیه می رساند .

خرید لاستیک کیا سدونا

کیا-سدونا

سایز لاستیک کیا سدونا

رینگ کیا سدونا با سه سایز 17 ، 18 و 19 اینچ تجهیز می شود . سایز لاستیک کیا سدونا رینگ 19 اینچ 235/55R 19 رینگ 18 اینچی 235/60R 18 و رینگ 17 اینچی 235/65R 17 می باشد . خرید بهترین لاستیک برای کیا سدونا برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای بنز را به خوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد .

خرید لاستیک کیا سدونا

کیا-سدونا

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاها الماس تایر با پنج سال ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک کیا سدونا خود را از الماس تایر انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است .

بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای کیا سدونا برندهای اروپایی و ژاپنی است .

ولی می توان از برندهای  کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید. هر چند نمی توان این برندها را با لاستیک های تولید شده توسط اروپا مقایسه کرد اما برای کمتر شدن هزینه ها می توان جایگزین کرد .