خرید لاستیک هیوندای سوناتا

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک هیوندای سوناتا

کمپانی هیوندای در سال 2011 یکی از محصولات زیبا چهره خود یعنی هیوندای سوناتا را به بازارهای جهانی معرفی کرد . زیبایی بدون مرز ، طراحی داخلی دلربا و آپشنهای متعدد از ویژگی های این خودروی کره ای است .

خرید لاستیک هیوندای سوناتا

هیوندای-سوناتا-yf

مشخصات فنی هیوندای سوناتا

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 2500 سی سی با 200 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 220 کیلومتر در ساعت دارد . دیفرانسیل جلو و گریبکس 6 دنده اتومات شیف ترونیک شتاب 0 تا 100 این خودرو را به 9.5 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 8.4 لیتر در هر 100 کیلومتر است .

خرید لاستیک هیوندای سوناتا

هیوندای-سوناتا-yf

سایز لاستیک هیوندای سوناتا

رینگ هیوندای سوناتا با سه سایز 16 ، 17 و 18 اینچ در بازارهای ایران وجود دارد . سایز لاستیک هیوندای سوناتا رینگ 18 اینچ 225/45R 18 و 235/45R 18 می باشد . سایز لاستیک رینگ 17 اینچی 215/55R 17 و برای رینگ 16 اینچی 205/65R 16 و 215/60R 16 می باشد .

برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای هیوندای را بخوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد . این تایرها دارای شاخصه های بالایی هستند و به راحتی می توان برای خرید بهترین لاستیک برای هیوندای سوناتا به کیفیت این برندها اعتماد کرد .

خرید لاستیک هیوندای سوناتا

هیوندای-سوناتا-yf

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاها الماس تایر با ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک هیوندای سوناتا خود را از الماس تایر انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است .

بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای هیوندای سوناتا برندهای اروپایی و ژاپنی است ولی می توان از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید.