خرید لاستیک نیسان تی ینا

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک نیسان تی ینا

کمپانی نیسان ژاپن در سال 2007 تی ینا را به بازارهای جهانی معرفی کرد . این خودروی ژاپنی با ظاهری زیبا ، طراحی داخلی خاص و آپشنهای متعدد توانست با قیمت کم جای بسیاری از خودروهای اروپایی را بگیرد .

خرید لاستیک نیسان تی ینا

نیسان-تی-ینا

مشخصات فنی نیسان تی ینا

موتور 6 سیلندر 24 سوپاپ 2500 سی سی با 180 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت دارد . دیفرانسیل جلو و گریبکس cvt خودکار شتاب 0 تا 100 این خودرو را به 9.5 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 9.4 لیتر در هر 100 کیلومتر است .

خرید لاستیک نیسان تی ینا

نیسان-تی-ینا

سایز لاستیک نیسان تی ینا

رینگ فابریک نیسان تی ینا 17 اینچ می باشد . سایز لاستیک نیسان تی ینا 215/55R 17 بصورت فابریک و 225/55R 17 سایز پهن می باشد . برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای نیسان را بخوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد . این تایرها دارای شاخصه های بالایی هستند و به راحتی می توان برای خرید بهترین لاستیک برای نیسان تی ینا به کیفیت این برندها اعتماد کرد .

خرید لاستیک نیسان تی ینا

نیسان-تی-ینا

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاها الماس تایر با پنج سال ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک نیسان تی ینا خود را از الماس تایر انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است .

بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای نیسان تی ینا برندهای اروپایی و ژاپنی است ولی می توان از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید .