لاستیک گودیر

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

گودیر یکی از شرکت‌های معتبر آمریکایی و یکی از سازندگان اصلی لاستیک است و در حال حاضر رتبه بزرگترین تولید کننده لاستیک در جهان را دارد. جدای از آن که لاستیک گودیر بسیار مناسب اتومبیل‌های رالی یا NASCAR است نام لاستیک گودیر باکیفیت همراه شده است. این مفهوم موجب شده محصولات گودیر به یکی از بهترین برندها هم برای رانندگان حرفه‌ای و مسابقه‌ای و هم رانندگان عادی بهترین باشد.

تنها دلیلی که لاستیک گودیر برای اتومبیل‌های مسابقه‌ای بهترین گزینه است، دوام بالای آن است. اتومبیل‌های مسابقه‌ای معمولا در سرعت‌های بالاتر از ۳۲۱ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کنند و نیاز به بهترین لاستیک‌ها دارند.

گودیر ابتدا با فروتنی به عنوان تولید کننده لاستیک دوچرخه شروع به کار کرد و امروز این برند دارای لاستیک‌های مختلف برای انواع کاربردهاست. از جمله

  • مسافرتی
  • کامیون (SUV)
  • تریلی
  • کامیون‌های تجاری
  • ماشین‌های باغبانی
  • ماشین گلف

لاستیک تمام فصل گودیر مدل Assurance Fuel Max (تضمین حداکثر سوخت)

لاستیک گودیر Assurance Fuel Max بهترین لاستیک تمام فصل گودیر است که برای خودروهای شخصی، کوپه‌ها و مینی ون‌ها ساخته شده است. همانطور که از نامش پیداست طراحی این مدل بیشتر بر روی مصرف سوخت عالی تمرکز دارد. الگوی عاج بهینه‌سازی شده با ترکیب خاصی، برای کاهش مقاومت در چرخش و بالا بردن بهره‌وری ساخته شده است.

این مدل گودیر در مصرف انرژی بیش از ۴۰۰۰ کیلومتر بر ساعت از گاز مصرفی را در طول عمر هر چهار لاستیک صرفه‌جویی می‌کند

لاستیک مخصوص بزرگراه گودیر مدل Wrangler SR-A

این مدل یکی از معتبرترین لاستیک‌های بزرگراه گودیر است که برای وانت کامیون‌ها، SUVها، خودروهای نیمه شاسی و اتومبیل‌های اسپرت ساخته شده است.

لاستیک Wrangler SR-A به گونه‌ای طراحی شده تا صدا و ارتعاش را به حداقل رسانده و سختی رانندگی کردن در انواع جاده‌ها همچون جاده‌های شنی یا جاده‌هایی با برف سبک را کاهش دهد

لاستیک تمام سطوح گودیر مدل Wrangler Trailrunner AT

مدل فوق به عنوان یکی از بهترین لاستیک‌های خودرو در بازار است و تطبیق‌پذیرترین مدلی است که می‌توانید بیابید. Trailrunner به لطف اتصال بلوک‌های بزرگ عاج عملکرد خوبی در تمام سطوح ناهموار جاده از خود نشان می‌دهد. این تایر در ابتدا در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد، این نوع تایر به دلیل سفتی و جابجایی عالی، بسیار مشهور است و طراحی آن بسیار مناسب رانندگی در بزرگراه‌ها و مسافت‌های طولانی هموار است

لاستیک ران فلت گودیر مدل Eagle F1 Asymmetric A/S ROF

مدل فوق یکی از بهترین برندهاست که جزو لاستیک تمام فصل محسوب می‌شود و برای رانندگی در سطح صاف مناسب می‌باشد. این مدل در زمان پنچری قابلیت حرکت داشته و همچنین از پاسخدهی استثنائی در پایداری زاویه و کشش فرمان برخوردار است.

تکنولوژی TredLock در این مدل با دارابودن لبه‌های قدرتمند، کشش بی‌نظیری در جاده‌های مرطوب یا خشک ایجاد می‌کند که سبب شده این لاستیک یکی از بهترین لاستیک‌های خودرو در دسته ران فلت شود.

لاستیک گل و لای گودیر مدل Fierce Attitude M/T

مدل Fierce Attitude M/T برای رانندگی در گل و لای طراحی شده است. این مدل دارای ویژگی‌های بسیاری است که به سبب همین ویژگی‌هاست که گودیر یکی از بهترین برندهای لاستیک شناخته شده است.  ویژگی ابتکاری که در این مدل وجود دارد محافظ Rim Flange است که آسیب‌های احتمالی به رینگ را در رانندگی در جاده‌های خاکی به حداقل می‌رساند. لبه‌های زخیم عاج این لاستیک در گل و لای عمیق عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد

لاستیک زمستانی گودیر مدل Ultra Grip Ice WRT

در میان لاستیک‌های زمستانی مدل Ultra Grip Ice WRT گودیر، با مهار سختی جاده‌های لغزنده، از لغزش خودرو به خوبی جلوگیری می‌کند و تعادل خودرو را در این جاده‌ها به خوبی حفظ می‌نماید.

در طراحی این مدل از تیغه‌های دو بعدی در مرکز لاستیک استفاده شده که قدرت فوق العاده‌ای را در هنگام توقف و شروع حرکت ایجاد می‌کند.

این مدل با نماد کوهستان و برف همراه است، که نشان دهنده توانایی حرکت خودرو در جاده‌های سخت زمستانی است.

لاستیک تجاری گودیر مدل Cargo

لاستیک Cargo برای رانندگی در بزرگراه‌ها طراحی شده است. این مدل با طراحی منحصر به فردی که دارد عمر لاستیک را طولانی‌تر می‌کند. داشتن عاج‌های عمیق، طراحی شطرنجی و لبه‌های نیمه‌باز تایر، همگی در عمر زیاد لاستیک اثرگذار هستند. همچنین این ساختار سبب سایش یکنواخت سطح لاستیک شده و کمترین صدا را در حین رانندگی ایجاد می‌کند.