لاستیک گلدستون

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک گلدستون

لاستیک گلدستون از لاستیک های ایرانی و تولید شده در مجموعه کارخانجات شرکت آرتاویل تایر واقع در شهر اردبیل میباشد. این شرکت سالانه سی هزار تن لاستیک گلدستون را تولید و در بازار  های داخلی و حتی خارجی بفروش میرساند. لاستیک های گلدستون از دو ویژگی برخوردار هستند که یکی از این ویژگی ها کیفیت بسیار خوب لاستیک و دیگری نیز قیمت مناسب آن میباشد.

به دلیل اینکه لاستیک گلدستون  در داخل کشور تولید میشود هیچگونه عوارض گمرکی بابت ورود آن به کشور پرداخت نمیشود که این عدم پرداخت عوارض قیمت تمام شده این لاستیک سواری را تا حد زیادی کاهش داده است و با خرید این لاستیک یک خرید مقرون بصرفه خواهید داشت.

لاستیک گلدستون
لاستیک گلدستون

لاستیک سواری گلدستون

لاستیک سواری گلدستون متناسب با  تمام مدل خودروهای موجود در کشور تولید شده است و هر خودرویی را که در اختیار داشته باشید میتوانید لاستیک مناسب با آنرا از میان مدل های متعدد لاستیک های گلدستون تهیه نمایید. لاستیک سواری گلدستون با توجه به وجود بدنه بسیار محکم از انعطاف پذیری خوبی نیز برخوردار میباشد. بدنه محکم لاستیک میتواند فشار وارد آمده را بخوبی تحمل کند و همچنین با لرزش بسیار کمی که به بدنه منتقل میکند ارامش را برای سرنشینان به همراه داشته باشد.

خرید و فروش انواع تایر گلدستون

با توجه به اینکه خرید و فروش انواع تایر گلدستون در کشور ما رواج بسیار زیادی پیدا کرده است فروشگاه الماس تایر نیز اقدام به فروش این برند تایر در سایزهای مختلف نموده است. خرید و فروش تایرهای گلدستون در این فروشگاه انجام می شود و کارشناسان این فروشگاه از سابقه بالای خود استفاده نموده و مشاوره بسیار خوب و کاملی را به شما ارائه خواهند داد که میتوانید با توجه به اطلاعات کسب شده خرید آگاهانه را انجام دهید.

در صورتیکه قصد دارید تا لاستیک گلدستون و برند های معتبری از لاستیک های ایرانی و خارجی را خریداری کنید پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه الماس تایر را انتخاب نموده و خرید خود را بدون هیچگونه محدودیتی انجام دهید.

لاستیک گلدستون
لاستیک گلدستون

کشور ما در زمینه تولید لاستیک به خودکفایی های زیادی رسیده است و امروزه شرکت های زیادی نیز در کشور ما مشغول به فعالیت هستند که انواع لاستیک های مورد نیاز برای خودروهای سواری و همچنین سنگین را تولید کرده و بفروش میرسانند. از انواع لاستیک هایی که در داخل کشور تولید و بفروش میرسد میتوان لاستیک گلدستون را نامید که از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

با خرید لاستیک گلدستون هزینه های خرید لاستیک و نگهداری خودرو تا حد زیادی کاهش می یابد که این خود یک ویژگی بزرگ محسوب میگردد. لاستیک گلدستون در انواع مختلفی تولید و بفروش میرسد که مدل های مختلی از آن برای خودروهای تولید داخل بفروش میرسد.

خرید و فروش انواع لاستیک گلدستون

فروشگاه الماس تایر کلیه لاستیک ها و لاستیک گلدستون موجود در فروشگاه را با مشخصات کامل  در وب سایت خود بفروش میرساند و این ویژگی را برای خریدار فراهم آورده تا بتواند از سراسر کشور  و بدون محدودیت  هر مدل لاستیک را که نیاز دارد سفارش دهد.

لاستیک ها تاثیر زیادی در عملکرد خودرو دارند و اگر در برند مناسبی خریداری شوند میتوانند عملکرد خودرو را بسیار بهتر و روان تر کنند. برندهای زیادی از لاستیک را در یک فروشگاه میتوانید بیابید که برخی داخلی و برخی دیگر خارجی هستند که لاستیک های تولید داخل نیز در کنار لاستیک های خارجی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار میباشند.

از انواع لاستیک های تولید داخل که کیفیت قابل قبولی داشته و فروش بالایی نیز دارد لاستیک گلدستون میباشد. لاستیک گلدستون مطابق با استاندارد های روز دنیا و با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید میشود که در نتیجه کیفیت و عملکرد بسیار خوبی نیز دارد. یکی از ویژگی های لاستیک گلدستون به قیمت بسیار خوب آن باز میگردد و میتوان این برند لاستیک را با قیمت های بسیار مناسب تری به خصوص نسبت به لاستیک های خارجی تهیه نمود.

مزایای لاستیک گلدستون

لاستیک گلدستون
لاستیک گلدستون

1. وزن سبک:

لاستیک گلدستون دارای وزن مناسب و سبک است که درنهایت باعث کاهش وزن نهایی خودرو می‌شود.

2. به‌عنوان لاستیک فابریک کارخانه عرضه می‌شود:

یکی مزایای لاستیک گلدستون که باعث می‌شود گلدستون به‌ شدت در بازار ایران رواج داشته باشد این است که این لاستیک‌ها باقیمت پایین‌تری تولید می‌شوند و از سوی سازندگان خودروها به‌عنوان لاستیک‌های فابریک کارخانه بر روی خودرو هایی مانند پراید و پژو ۴۰۵ قرار می‌گیرند.

3. قیمت مناسب

4. کیفیت خوب