لاستیک کوپر

دسته بندی ها: لاستیک کوپر

لاستیک کوپر

 

شرکت کوپر تایر، یکی از برندهای برتر تایر در آمریکاست که در سال ۱۹۱۴ تأسیس شد. از روز اول این شرکت ماموریت خود را بر روی تایرهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب قرارداده است.

در مدت فعالیت این شرکت، لوگوی کوپر یکی از نمادهای سرشناس در صنعت تایر است. این تولیدکننده همواره شهرت خود را با ارائه آخرین فناوری روز در هر محصول، حفظ کرده است.

مهندسین هنگام طراحی و ساخت عاج لاستیک‌ها برای فرمانپذیری بهتر لاستیک در تمام جاده‌ها، چه جاده مرطوب، خشک، برف یا یخی، مدل‌های تخصصی را ارائه می‌کنند. این شرکت لاستیک‌های خود را برای کاربری‌های زیر تولید می‌نماید.

  • مسافرتی
  • کامیون/ SUV

برای آن که بیشتر با انواع لاستیک کوپر آشنا شوید ویژگی‌های برخی از آنها در ادامه شرح داده شده است.

لاستیک تمام فصل کوپر مدل Evolution Tour

از آنجا که کوپر یکی از بهترین برندهای تایر در بازار است، جای تعجب ندارد که مدل Evolution Tour یکی از محبوب‌ترین تایرهای تمام فصل در این صنعت باشد.

 این تایر با هدف تسهیل حرکت، کمک به مصرف سوخت کمتر و انقباض مورد قبول، ساخته شده است. مدل Evolution Tour از تکنولوژی ۳D Micro-Gauge siping به طور اختصاصی بهره می‌برد که حتی در صورت فرسایش سطح لاستیک طول عمر آن را تضمین می‌کند به عبارت دیگر این تایر پس از فرسایش سطح نیز قابل استفاده است.

علاوه بر این، الگوی عاج پنج رشته همراه با تکنولوژی Stabiledge که توسط شرکت کوپر به ثبت رسیده است، برای حفظ مقاومت بالا و جلوگیری از هیدروپلنینگ (لغزش بر سطح آب) به کار می‌رود. اختراع این فن‌آوری دلیل روشنی است بر آن که کوپر یکی از بهترین برندهای تایر شناخته شود.

لاستیک بزرگراه کوپر مدل Evolution H/T

 

 

لاستیک منتخب متخصصان برای کامیون‌های سبک و SUVها کوپر Evolution H/T است که با حرکت روان و سریع و فرمانپذیری فوق‌العاده شناخته شده است.

همانند Evolution Tour، این مدل نیز با داشتن شیارهایی در لبه تایر، عملکرد در جاده‌های مرطوب و خشک را افزایش می‌دهد و در عین حال طول عمر آن را نیز تضمین می‌کند. مدل فوق برای رانندگی در بزرگراه‌ها، یکی از بهترین لاستیک‌های خودرو است که می‌توانید انتخاب کنید.

 

 

لاستیک تمام سطح کوپر مدل Discoverer AT3 XLT

discoverer at3 xlt 03

این لاستیک تمام فصل و تمام سطح یکی از انتخاب‌های برتر برای هر سفر داخل و یا خارج شهری یا حتی انتخاب مناسبی برای جاده‌های خاکی است.

با تکنولوژی Adaptive-Traction کوپر، ترکیب سیلیس به همراه شکل عاج منحصر به فرد، به شما اجازه می‌دهد تا در هر نوع جاده‌ای به راحتی حرکت کنید.

علاوه بر این، مدل Discoverer AT3 XLT مجهز به نماد کوهستانی و برف است، این مدل ثابت کرده است که فاصله توقف آن در زمان ترمزگیری در فصل زمستان، کمتر از ۶ متر است که به نسبت مدل‌های تمام سطح عملکرد بهتری داشته و همچنین سرعت توقف آن در برف ۱۵ برابر سریع‌تر خواهد شد.

 

لاستیک اسپورت کوپر مدل Discoverer H/T Plus

discoverer h t plus 04

این مدل با طراحی پیشرو در صنعت تایر ساخته شده، قابلیت‌های پیشرفته لاستیک بزرگراه با توانایی‌های بالای عملکردی آن ترکیب شده است.

شکل ورزشی این لاستیک آن را برای حرکت در سرعت‌های بالا مناسب ساخته است. همچنین رانندگی آرام و راحتی را در انواع جاده‌ها فراهم می‌کند.

 

 

 

 

لاستیک گل و لای کوپر مدل Discoverer STT Prodiscoverer stt pro 05

این مدل یکی از پیشرفته‌ترین، مناسب‌ترین و فنی‌ترین مدل‌های لاستیک مناسب گل و لای است که می‌توانید خریداری کنید. بدنه این تایر به گونه‌ای ساخته شده است که بسیار مقاوم عمل کند.

شکل عاج‌های ۳-۲ این مدل، قابلیت انقباض فوق العاده‌ای را در خارج از جاده و در هر مسیری، فراهم می‌کند. این لاستیک در جاده‌های آسفالتی نیز عملکرد بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد. در نهایت، زیبایی این تایر، آن را به یکی از جذاب‌ترین مدل‌ها در بازار تبدیل کرده است.

 

 

لاستیک زمستانی کوپر مدل Evolution Winter

 

evolution winter 06

این تایر زمستانی یکی از بروزترین طرح‌های کوپر است. این مدل میخ‌دار، سر و صدا را به مقدار قابل توجهی کاهش می‌دهد و شیارهای چند زاویه‌ای برای افزایش جذب در هر دو جاده مرطوب و یخی به خوبی عمل می‌کنند.

علاوه بر این، تکنولوژی Snow Groove که در این مدل استفاده شده است، برف را به دام انداخته و موجب انقباض عالی بر روی برف می‌شود. تایر Evolution Winter با نماد تکه‌های برف است، به این معنی که می‌تواند شرایط سخت زمستانی را کاملا تحمل نماید.