لاستیک کنتیننتال

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

 لاستیک کنتیننتال

 شرکت تولیدکننده لاستیک کنتیننتال، از سال ۱۸۷۱ در کشور آلمان آغاز به کار کرده است. طی یک قرن و نیم کنتیننتال به یکی از تولیدکننده‌های مورد اعتماد انواع لاستیک، از اتومبیل‌های پیشرفته ورزشی گرفته تا موتور سیکلت تبدیل شد.

کنتیننتال به دلیل تولید برخی از بهترین مدل‌های لاستیک خودرو و مدل‌های تخصصی برای خودروهای لوکسی چون BMW و مرسدس بنز بسیار شناخته شده است.همچنین این برند به علت داشتن لاستیک‌هایی با ترکیبات منحصر به فرد، جا به جایی ایمن و راحت، عملکرد بی‌نظیر در جاده‌های خشک و مرطوب نیز شهرت پیدا کرده است.

لاستیک تمام فصل کنتیننتال مدل TrueContact Tour

TrueContact Tour یکی از شناخته شده‌ترین لاستیک‌های تمام فصل در بازار است. تکنولوژی EcoPlus در این مدل، به طرز باور نکردنی از فرسوده شدن زود هنگام عاج جلوگیری کرده و باعث مصرف به اندازه سوخت در جاده‌های خشک، تر و زمستانی می‌شود.

لاستیک بزرگراه کنتیننتال مدل ContiTrace

مدل فوق لاستیکی قدرتمند برای رانندگی در بزرگراه و برای کامیون‌ها و SUVهاست. الگوی مبتکرانه عاج‌ها و ترکیبات بی‌نظیر به کار رفته در ساخت لاستیک، در جاده‌های خشک، مرطوب و برفی کاملا کاربردی است. فرسایش در این نوع لاستیک‌ها در طولانی مدت رخ داده و رانندگی با آنها نرم و روان خواهد بود.

لاستیک تمام سطح کنتیننتال مدل TerrainContact A/T

یکی از بهترین لاستیک‌های کنتیننتال برای رانندگی در تمام سطوح این مدل است. این لاستیک کامیون‌ها و SUVها را در بالا و پایین‌های خارج از جاده در تعادل کامل نگه می‌دارد. در حالی‌که عاج‌ها اصطکاک بی‌نظیری در سطوح خارج از جاده دارند، تکنولوژی EcoPlus  در آنها به شما امکان کیلومترها رانندگی در جاده‌های خاکی با مصرف سوخت بهینه را می‌دهد.

لاستیک اسپورت کنتیننتال مدل CrossContact UHP

ویژگی که لاستیک‌های کنتیننتال در میان سایر برندهای برتر دارد داشتن لاستیک‌های اسپورت فوق‌العاده است. مدل CrossContact UHP یکی از بهترین لاستیک‌ها با کارایی بالا در بازار است.

الگوی عاج‌های نامتقارن به طور خاص برای شتاب زیاد و قابلیت ترمز سریع طراحی شده است. این مدل برای جذب بهتر با سطح جاده در تمام فصول و همچنین پاسخگویی بهتر در حمل و نقل، ساخته شده و به کامیون‌ها وSUVها فرصت یک رانندگی استثنائی در جاده‌های خشک و مرطوب را می‌دهد.

لاستیک ران فلت کانتیننتال مدل ContiProContact SSR

دیواره‌های لاستیک مدل ContiProContact SSR به شدت مستحکم بوده تا خودرو بعد از یک پنچری قابل توجه تا ۸۰ کیلومتر قابلیت حرکت داشته باشد.

به علاوه، این مدل با پلیمرهای پیشرفته در عاج لاستیک ساخته شده است تا در تمامی انواع جاده‌ها، جابجایی فوق‌العاده و مطمئنی داشته باشد.

لاستیک زمستانی کانتیننتال مدل WinterContact SI

این تایر یک مدل مسافرتی فوق العاده است که با داشتن تکنولوژی PolarPlus انقباض بی‌نظیری در جاده‌های یخ، برف و جاده‌های مرطوب دارد.PolarPlus یک ترکیب لاستیکی محتوی سیلیس بالا به همراه مخلوط لاستیک طبیعی و مصنوعی است. علاوه بر این تکنولوژی، WinterContact SI دارای یک شیار عمیق در هر دو شانه برای کمک به راننده در تشخیص فرسودگی نامتعادل و سایر مشکلات مکانیکی است.