لاستیک کامفورسر

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک کامفورسر

همه ما می‌دانیم که برای خرید لاستیک مناسب با دنیایی متنوع از برندها و مدل‌های مختلف تایر رو به رو خواهیم شد که این گوناگونی شاید برای بسیاری، کمی گیج کننده باشد اما با این حال انتخاب بهترین تایر برای خودرو غیر ممکن نیست. سوال اینجاست که در چنین موقعیتی برای داشتن یک انتخاب خوب باید به چه چیزهایی توجه کنیم؟

لاستیک کامفورسر
لاستیک کامفورسر

اولین و شاید مهم‌ترین موردی که باید در هنگام خرید تایر مد نظر قرار دهیم، توجه به نام تجاری و یا برند محصول است. یک برند معتبر و شناخته شده این اطمینان را به راننده می‌دهد تا از میان تایرهایی با کیفیت و استاندارد، یک مدل مناسب خودروی خود را انتخاب و خریداری نماید.

به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک لاستیک استاندارد و با کیفیت ضمن کاهش هزینه‌ها، سلامت شما و سرنشینان خودرو را به هنگام رانندگی در جاده‌های مختلف، تضمین خواهد کرد. پس می‌توان چنین نتیجه گرفت که مهم نیست که با چه خودرو و در چه جاده‌ای رانندگی می‌کنید، مهم این است که از چه برندی می‌خواهید تایر خودرو تهیه کنید.

 

لاستیک کامفورسر (Comforser Tire) یک برند معتبر برای تهیه لاستیک است.  لاستیک کامفورسر، بهترین انتخاب برای خودرو شماست.

لاستیک کامفورسر
لاستیک کامفورسر

شرکت Shangdong New Continent یا به اختصار SNC را می‌توان جزو بزرگترین کمپانی‌های تولید کننده تایر رادیال سواری دانست. این شرکت تایر سازی، در سال 2012 در شاندونگ چین تاسیس شد و تا به امروز به فعالیت خود در زمینه تولید انواع تایر ادامه داده است. تایرهای شرکت SNC با دو برند تجاری به بازار عرضه می‌شوند که این نام‌ها شامل:

  1. کامفورسر Comforser
  2. رودکروزا Roadcruza

است. هر ساله در حدود ۶ میلیون لاستیک در هشت خط تولید در این کارخانه تولید و برای فروش در کشورهای مختلف عرضه می‌شود. تایرها از استاندارهای مختلفی چون تحمل شرایط سخت آب و هوایی عبور کرده و پس از آزمایش و تایید محصول به تولید انبوه می‌رسند.

شرکت SNC از آخرین تکنولوژی و دستگاه‌های پیشرفته اروپایی و آمریکایی، برای تولید تایرهای خود استفاده می‌کند. اکسترودرها، دستگاه‌های کلندرینگ، برش تایر، قرینه‌ساز و تست تعادل نمونه‌ای از این تکنولوژی و دستگاه‌ها هستند.

شرکت SNC متعهد به تولید تایرهای با کیفیت و مطابق با استاندارهای زیست محیطی است که تا به امروز به خوبی توانسته در این راه موفق گردد.

لاستیک کامفورسر
لاستیک کامفورسر

از لاستیک شهری تا لاستیک آفرودی کامفورسر

تولید تایر کامفورسر در اندازه‌های مختلف بر آن شده تا لاستیک‌های این برند برای تمامی خودروها مناسب باشد. ضمن آنکه شرکت SNC در تولید تایر از طراحی‌های عاج منحصربه‌فرد و گوناگون استفاده می‌کند که سبب شده تا این لاستیک‌ها برای رانندگی در شهر و همچنین برای رانندگی در جاده‌های ناهموار و سخت، کاملا مناسب باشند.

لاستیک کامفورسر
لاستیک کامفورسر