لاستیک نکسن

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری, لاستیک نکسن

لاستیک نکسن

نکسن تایر یکی از تولید کنندگان بزرگ تایر در کره جنوبی می باشد که از سال 1941 فعالیت خود را آغاز کرده است . این برند سعی خود را کرده که لاستیک های با کیفیتی تولید کند . که در عین حال که عملکرد عالی در رانندگی دارد قیمت مناسبی هم داشته باشد . این برند به عنوان یک برند سطح اول در دنیا شناخته نمی شود و معمولا از تایرهای آن به عنوان لاستیک جایگزین برای لاستیک های فابریک استفاده می شود .

لاستیک نکسن
لاستیک نکسن

به چه دلیل هایی باید لاستیک های نکسن را خرید ؟

استفاده از فناوری های جدید

نکسن در طراحی تایرهای خود سعی می کند که از ویژگی ها و فناوری های جدید استفاده کند . تا بتواند با برندهای دیگر در رقابت باشد همچنین این شرکت چندین مرکز تحقیق و توسعه را در اروپا ، آمریکا و چین راه اندازی کرده است تا بتواند از متخصصین کشورهای دیگر برای پیشرفت و بهینه سازی تایرها استفاده کند .

آزمایش و تست لاستیک

نکسن برای تست محصولات خود از زمین تست تایرهای خود یعنی Nexen Tire Vehicle Dynamic Testing Grounds  استفاده می کند . تا بتواند آخرین لاستیک های طراحی شده خود را به طور دقیق آزمایش کند . مهندسان نکسن 100% اطمینان حاصل می کنند که لاستیک های تولیدی با استاندارهای لاستیک سازی مطابقت داشته باشد .

خط تولید هوشمند لاستیک نکسن

Nexen  امکانات پیشرفته در خط تولید خود ایجاد کرده تا فرآیند تولید توسط روبات ها انجام شود . این کار باعث شده که تایرهای تولید دارای کیفیت یک نواخت و خوبی باشند و خطای انسانی در آنها وجود نداشته باشد . خط تولید نکسن را می توان یکی از مجهز ترین و پیشرفته ترین خط های تولید لاستیک در جهان دانست.

 

ویژگی های طراحی لاستیک نکسن

هندلینگ لاستیک نکسن

لاستیک های نکسن به گونه ای طراحی می شوند تا قابلیت و عملکرد خودروها را افزایش دهند . لاستیک های تولیدی آنها دارای آج های نامتقارن هستند تا هم زیبایی داشته باشند و هم قابلیت و عملکرد خودرو افزایش پیدا کند. نکسن لاستیک ها را به گونه ای طراحی می کند تا در هر شرایط آب و هوایی عملکرد آنها به بهترین شکل باشد . و لبه تایرهای خود را به گونه ای طراحی می کند تا در زمین های خیس و در پیچ های شدید بهترین قابلیت ترمز گیری و هندلینگ را داشته باشند .

طول عمر و داوم لاستیک نکسن

لاستیک های نکسن با پیشرفته ترین ترکیبات سیلیس طراحی و ساخته می شوند تا تایرهای با دوامی در اختیار مصرف کننده ها قرار بدهند . با توجه به این ترکیب قوی ، لاستیک های تولید بیش از هزاران کیلومتر دوام و کارایی دارند . تایرهای تولیدی این شرکت به راحتی ساییده و پاره نمی شوند . و به شما تضمین می دهند ارزش پولی که بابت آنها می دهید را دارند .

لاستیک نکسن
لاستیک نکسن
لاستیک نکسن
لاستیک نکسن

پایداری و راحتی لاستیک نکسن

پوشش پلی استری که در لاستیک های نکسن استفاده می شوند نویز و لرزش جاده ای را کاهش می دهد و باعث ایجاد یک تجربه رانندگی راحت و دلپذیر می شود .در ساختار تایرهای نکسن از دو تسمه فولادی استفاده شده است تا تعادل و ایمنی خوبی را در سرعت های بالا داشته باشند.

لاستیک نکسن
لاستیک نکسن

قیمت لاستیک نکسن

لاستیک نکسن، یکی از برندهای قدیمی لاستیک در ایران به حساب می اید. خوشبختانه این برند با کیفیت کره ای نمایندگی فعال در ایران دارد. قیمت محصولات این برند، نسبت به سایر برندهای موجود در بازار لاستیک ایران، مناسب تر است. و کیفیت و کارایی آن نسبت به قیمت بسیار عالی است . ما در فروشگاه الماس تایر محصولات نکسن را با قیمت مناسب در اختیار شما مصرف کنندگان محترم قرار دادیم. شما می توانید با اطمینان خاطر از بهترین قیمت لاستیک نکسن آن را خریداری کنید.

خرید لاستیک نکسن

لاستیک نکسن، یکی از شناخته شده ترین لاستیک های موجود در ایران است. و لاستیک های این برند در بسیاری از خودروهای کره ای مانند کیا و هیوندای به صورت لاستیک فابریک مورد استفاده قرار گرفته است. و از آنجایی که این خودروها در ایران بسیار مورد استفاده هستند، مصرف کننده های زیادی به دنبال خرید لاستیک نکسن هستند. فروشگاه الماس تایر، تمامی لاستیک های این برند را با گارانتی معتبر شرکتی در سبد کالایی خود قرار داده و شما مصرف کنندگان عزیز می توانید آنها را با خیال راحت خریداری کنید.