لاستیک نانکنگ

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک نانکنگ

لاستیک نانکنگ (نانکن) در سال 1959 در تایوان تاسیس شد و کارخانجات تولیدی خود را در این کشور به بهره برداری رساند . همچنین این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه در کشور چین کرد. محصولات تولیدی این برند به بیش از 80 کشور جهان صادر می شود .

از آنجایی که لاستیک های این برند ، تایرهای اقتصادی به حساب می آیند گزینه بسیار مناسبی برای رانندگانی است که به دنبال یک لاستیک با قیمت مناسب و کیفیت خوب هستند به شمار می رود . و به دلیل همین موضوع در بازارهای جهانی به خصوص بازار آمریکا مورد توجه رانندگان قرار گرفته است .

لاستیک های نانکن برای طیف وسیعی از وسایل نقیله طراحی و تولید می شوند . این وسایل نقلیه شامل خودروهای سواری ، خودروهای اسپرت ، SUV ها و کراس اوور ها ، مینی ون ها و کامیون های سبک را در بر میگیرند . این تایرها گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برای رانندگان این وسایل نقلیه به حساب می آیند .

لاستیک های نانکنگ از دوام و عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند و به رانندگان خودروها این اجازه را می دهند که در هر شرایط آب و هوایی و جاده ای ، یک رانندگی باکیفیت ، ایمن و خوب را تجربه کنند.

لاستیک های نانکنگ در ایران بیشتر بخاطر لاستیک های اسپرت آن شناخته می شوند و رانندگان ایرانی بازخورد بسیار خوبی از این برند گرفته اند.

همچنین این شرکت دارای دو برند لوسینی و سونار در زیر مجموعه خود هست که به راحتی در بازار کشور قابل تهیه می باشند .

در آغاز فعالیت لاستیک نانکنگ فقط برای استفاده خودرو های داخلی کشور تایوان ساخته میشد اما طولی نکشید تا لاستیک نانکنگ بتواند با بهره مندی و توسعه کارخانه خود در بازار های جهانی ورود کرده و موفقیت های چشم گیری را بدست آورد.

امروزه لاستیک نانکنگ تایوان با داشتن 300 نمایندگی فروش در اروپا ، شمال آمریکا ، آمریکای مرکزی و جنوبی ، آسیا ، آفریقا و استرالیا به بیش از 100 کشور در دنیا صادر می شود.

لاستیک نانکنگ
لاستیک نانکنگ

ویژگی های لاستیک نانکنگ

کیفیت بالا

کشش خوب

قیمت مناسب

لاستیک نانکنگ سبب جلب توجه و اعتماد از سوی رانندگان ایرانی شده است.

لاستیک نانکنگ
لاستیک نانکنگ

کیفیت لاستیک نانکنگ

برند نانکنگ چندین جایزه تضمین کیفیت را دریافت کرده است که نشان از گام های بلند آن در جهت تولید محصولات با کیفیت مناسب است. علاوه بر این، نانکنگ گواهینامه ISO را نیز دریافت کرده است که پیش نیاز صادرات کالا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. نانکنگ همچنان لاستیک هایی تولید می کند که تجربه رانندگی ایمن را در بیشتر شرایط فراهم می کند. این تایر فرمان پذیری عالی در جاده های خشک را فراهم می کند.

در جاده های خیس نیز با عملکرد و فرمان پذیری مناسبی که ارائه می دهد، احساس امنیت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین طول عمر این لاستیک­ ها به دلیل ترکیبات استفاده شده در آج تایر ، بیشتر از دیگر لاستیک ها  است و ماندگاری بیشتری دارند. از همین رو لاستیک نانکنگ (نانکن) بسیار مورد استقبال رانندگان و مصرف کنندگان این برند می باشد.

لاستیک نانکنگ
لاستیک نانکنگ

خرید لاستیک نانکنگ

اگر به دنبال یک لاستیک مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای خودروی خود می باشید لاستیک های نانکنگ یکی از بهترین لاستیک های پر طرفدار هستند. بابت پولی که برای لاستیک نانکنگ پرداخت میکنید از ارزش ها و عملکرد خوب این تایر ها برخوردار خواهید شد. نانکنگ یک تولید کننده لاستیکی است که برای افرادی که نیاز به عملکرد خوب با قیمت های بسیار پایین دارند، بسیار مناسب می باشد و این امر موجب اشتیاق بسیاری از رانندگان در مورد این تایر می باشد.

لاستیک نانکنگ
لاستیک نانکنگ