لاستیک میشلین

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

لاستیک میشلین

میشلین بلافاصله با رنگ سفید مارشمالو مانند خود، توسط یک شرکت فرانسوی که سابقه آن به قبل از ۱۸۸۹برمی‌گردد شناخته شد. امروزه میشلین یکی از بهترین برندهای بسیار شناخته شده در جهان است که از لاستیک دوچرخه گرفته تا هواپیماهای بزرگ را تولید می‌کند. سالها پیش میشلین شهرت خود را از لاستیک‌های درجه یکی که قابلیت رساندن سوخت به صرفه به هر لاستیک را داشتند، کسب کرد. بنا به دلایل بسیاری ما میشلین را به عنوان لاستیک درجه یک انتخاب کردیم که مهم‌ترین دلیل انتخاب این برند عملکرد خوب آن در برابر ریسک کمتر است.

کارشناسان در مراکز تحقیقاتی میشلین در سراسر دنیا همه روزه در تلاش اند تا بهترین و منحصربه‌فردترین طراحی لاستیک را ارائه دهند. این تحقیقات ﺑﺎ ﺗﺴﺖ ﻭ ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﻻﺳﺘﯿﮏ‌های خودرو ﺁﻏﺎﺯ میﺷﻮند. سپس ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﯾﺎﻓﺘﻪﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺪﻭﯾﻦ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ لاستیک ﺧﻮﺩرو ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﺎﻥ به کار می‌برند.

 به طور کلی تولیدات میشلین عبارت است از:

  • مسافرتی
  • کامیون/ SUV
  • کامیون تجاری

در ادامه مطلب دسته‌بندی‌های مختلف لاستیک میشلین آورده شده است تا با انواع لاستیک‌هایی که توسط این تولیدکننده عرضه می‌شود آشنایی کامل داشته باشید.

لاستیک‌های تمام فصل میشلین مدل Defender

میشلین یکی از بهترین تولیدکننده‌های لاستیک تمام فصل محسوب می‌شود. این نوع لاستیک‌ها برای خودروهای خانوادگی، مینی‌ون‌ها و کراس‌اوورهای ﮐﻮﭼﮏ (CUV) که به خودروهای نیمه شاسی شهرت دارند، ﻃﺮﺍﺣﯽ می‌شوند. ساختمان این لاستیک به گونه‌ای است که بسیار دیر فرسوده می‌شود و رانندگی راحتی را در شرایط مرطوب، خشک و یا زمستانی فراهم می‌کند.


لاستیک بزرگراه میشلین مدل Premier LTX:

مدل جدیدتر میشلین پریمیر LTX برای کامیون‌ها، SUVها و کراس‌اوورهای بزرگتر با تکنولوژی پیشرفته طراحی و برای رسیدن به یک رانندگی آرام و ایمن فراهم شده است. طراحی خلاقانه، عملکرد استثنائی و مصرف سوخت به‌صرفه از ویژگی‌های این لاستیک محسوب می‌شود.

لاستیک تمام سطح میشلین مدل LTX A/T

برای یک راننده کامیون یا SUV که زمان مشخصی را در جاده به سر می‌برد انتخاب لاستیک LTX A/T یک گزینه فوق‌العاده‌ای است که قابلیت‌های چند منظوره را در داخل یا خارج از جاده فراهم می‌کند.

این مدل شامل بلوک‌های آزاد عاج است که از یک ترکیب لاستیکی سبک ساخته شده است. علاوه بر این طرح لبه‌های تیز میشلین در گل، برف و یخ رد می‌اندازد که نشان‌دهنده یکی از بهترین برندهای لاستیک است.

لاستیک ران فلت (پنچررو) میشلین مدل Primacy MXM4:

این مدل یکی از بهترین مدل‌های شناخته شده در صنعت لاستیک است. برای خودروهای سواری لوکس و کوپه‌ها طراحی شده و قابلیت جابجایی همزمان و انقباض را در هر شرایط آب و هوایی دارد.

مدل Primacy MXM4  کمترین سر و صدای ممکن را برای قابلیت ران فلت فراهم می‌کند. به علاوه پاسخگوی جابجایی خوب و مصرف سوخت بصرفه است. این لاستیک، انتخابی ایده‌آل برای رانندگی در تمام طول سال است

لاستیک زمستانی میشلین مدل Latitude X-ICE

این تایر یکی از نخستین مدل‌های زمستانی بدون میخ میشلین برای کامیون‌ها و SUVهاست. ساخت این لاستیک به گونه‌ای است که ضمن داشتن عملکرد خوب در زمستان، عملکرد فوق‌العاده‌ای در جاده‌های خشک و تر دارد. این تایر با نماد کوه و برف شناخته می‌شود به این معنی که برای شرایط سخت زمستانی کاملا مناسب است.