لاستیک لوفن

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک لوفن

در سال ۲۰۱۳، شرکت تایرسازی هانکوک با بهره گیری از مخارج کم ، نیروی کار و زمین ارزان، فرصتی برای ایجاد پایگاه تولید تایر در اندونزی پیدا کرد. هانکوک بیش از ۱.۱ میلیارد دلار در ساخت و ساز یک کارخانه تولید تایر در جاوه غربی اندونزی سرمایه گذاری کرد و در سال ۲۰۱۴ برند جدیدی از شرکت کره ای هانکوک معرفی شد. لاستیک لوفن ساخت اندونزی است و از مارک های فرعی شرکت هانکوک کره جنوبی می باشد. لوفن برگرفته شده از کلمه آلمانی Laufen به معنی دویدن است و شعار این محصول جدید Journey in Style می باشد.

لازم به ذکر است که لاستیک لوفن موجود در بازار ایران ساخت کشور کره جنوبی بوده و لاستیکهای موجود در بازار آمریکای شمالی در کارخانه هانکوک در کشور اندونزی تولید می شوند. اندازه تولید اولیه  این برند به ده بازار در آمریکای شمالی مناطقی از آسیا و اقیانوس آرام محدود شده است. برای شروع، این مجموعه کار خود را با معرفی پنج مدل آغاز کرد.  این برند همواره به دنبال خلق ارزش و کیفیت برای مشتری بوده و توانسته جایگاه منحصر به فردی را در بازار لاستیک به خود اختصاص دهد. لوفن با متنوع سازی محصولات خود دست مصرف کنندگان را برای انتخاب گزینه های بیشتر باز گذاشته است.

لاستیک لوفن
لاستیک لوفن

مشخصات فنی لاستیک لافن

لاستیک لوفن یک انتخاب معقول برای هر مصرف کنندگان لاستیکی است که می خواهد یک تایر قابل اعتماد ، با ارزش عالی و با نام تجاری مطمئن در صنعت تایر انتخاب و خریداری کند. زیرا لوفن به همان اندازه تایر هانکوک با کیفیت و دارای کارایی بالایی می باشد و  قیمت لاستیک لافن در مقایسه با لاستیک هانکوک مناسب تر بوده و برای کسانی که در خرید لاستیک خودرو خود به قیمت و کیفیت اهمیت بیشتری میدهند، تایر لوفن بهترین انتخاب برای آنها می باشد. 

لاستیک لوفن برای رانندگانی که بودجه کمی دارند و توانایی خرید لاستیک های قیمت بالا را ندارند، لاستیک هایی با قیمت مناسب ارائه می دهد. در ذهن ما اینطور جا افتاده است که لاستیک های ارزان قیمت فاقد کیفیت و ویژگی هستند که این اشتباه است. لاستیک لوفن همان ویژگی ها و طرح گل های تایر هانکوک را دارا می باشد و همان ترکیبات نیز در ساخت لاستیک لوفن استفاده شده است و بنابراین ارزان بودن قیمت تایر انتخابی دلیل بر بی کیفیت بودن آن نمی باشد.

لاستیک لوفن
لاستیک لوفن

لوفن دارای پنج مدل تایر برای پاسخ گویی به نیاز مصرف کنندگان است:

S FIT AS: این لاستیک چهار فصل است. دارای سواری راحت و فرمان پذیری نرم می باشد که از ویژگی های بارز این لاستیک است. این لاستیک برای رانندگی حرفه ای بسیار عملکرد مناسبی دارد.

G FIT AS: این لاستیک نیز مثل مدل اول چهار فصل می باشد و طول عمر بالایی نیز دارد.

X FIT HT: این لاستیک به طور خاص برای ماشین های شاسی بلند (SUV) و کراس اوور طراحی شده است. این تایر نیز چهار فصل می باشد.

X FIT AT: این مدل مختص فصل زمستان می باشد و عملکرد فوق العاده ای در جاده و خارج از جاده دارد. در واقع گزینه بسیار مناسبی برای رانندگی های طولانی مدت و سفر می باشد.

I FIT Ice: این لاستیک به طور اختصاصی برای شرایط سخت زمستانی و برف و یخبندان طراحی و تولید شده است.

لاستیک لوفن
لاستیک لوفن

برند لوفن یکی از بهترین لاستیک های تولید شده در آسیا می باشد، این برند دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد، لوفن نگران ایمنی راننده است از همین رو لاستیک هایی را تولید می کند که با یک لایه داخلی دیگر تقویت شده اند تا در برابر آسیب ناشی از فشار زیاد مقاومت کنند. یعنی لاستیک های لوفن شامل عناصر طراحی هوشمند مانند بلوک شانه ای ۲ مرحله ای است که دوام تایر را افزایش می دهد و به راحتی  خسارت ها را کمتر می کند.