لاستیک لوسینی

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک لوسینی

این روزها شاهد برندهای بسیار زیادی در بازار لاستیک ابران هستیم. بسیاری از این لاستیک ها از برندهای معتبری هستند و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. یکی از برندهایی که چندسالی است در بازار لاستیک ایران حضور دارد، لاستیک لوسینی است. این برند مربوط به کشور تایوان است و از زیر مجموعه های لاستیک نانکن به حساب می آید. این شرکت برای طراحی و تولید لاستیک های خود از پیشرفته ترین و بروزترین تکنولوژی های روز اروپا استفاده می کند. همین امر باعث شده تا لاستیک لوسینی از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار باشد.

لاستیک لوسینی
لاستیک لوسینی

چرا باید از لاستیک لوسینی استفاده کرد؟

طیف گسرتده ای از لاستیک

این برند در ابتدا تنها 30 سایز لاستیک با دو نوع طراح آج تولید می کرد. اما در حال حاضر لوسینی طیف زیادی از لاستیک (220 سایز لاستیک)، با 11 نوع طرح آج را برای انواع خودروهای سواری، کراس اوور، SUV،ون ها و کامیون های سبک را تولید می کند. لاستیک های تولید این برند از سایز 13 تا 22 اینچ طراحی و تولید می شود. و تقریبا برای هر خودرویی می توانید از لاستیک لوسینی استفاده کنید.

کیفیت لاستیک لوسینی

همانطور که گفتیم لوسینی، زیر مجموعه شرکت نانکن است و از آنجایی که تولیدات این برند بسیار با کیفیت است، لاستیک های لوسینی هم با همان کیفیت طراحی و تولید می شود. لوسینی برای تولید لاستیک های خود از تکنولوژی های پیشرفته تولیدکنندگان لاستیک اروپایی استفاده می کند. کیفیت لاستیک لوسینی به قدری خوب است، که در این چند سال حضورش در بازار ایران جزو کم خسارت ترین لاستیک ها بوده است.

و می توان لاستیک لوسینی را جزو بهترین لاستیک های میان رده دانست، که حتی با برندهای کره ای در رقابت است. این شرکت یک کارخانه در کشور تایوان و یک کارخانه در کشور چین دارد و کیفت لاستیک تولیدی هر دو کارخانه همسان و یکی است.

عملکرد لاستیک لوسینی

لاستیک های لوسینی از عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند. لاستیک های تولیدی این شرکت شامل سه طرح آج اصلی Buono Sport، Buono Drive و Buono CUV است که به ترتیب برای چهار فصل، تابستان و خودروهای شاسی بلند طراحی شده اند. تمامی این مدل ها در هر نوع شرایط آب وهوایی و جاده ای بهترین چسبندگی، هندلینگ و عملکرد را برای خودروی شما به وجود می آورند.

دوام و طول عمر لاستیک لوسینی

لاستیک لوسینی، از باکیفیت ترین لاستیک های موجود در بازار ایران است. طول عمر لاستیک های لوسینی بسیار بالا است و دارای شاخص سایش بالای 400 هستند. و کارکردی بالای 80/000 کیلومتر دارند. این یکی از ویژگی های خوب تایرهای این برند است.

ویژگی لاستیک لوسینی

  • نرمی و راحتی بالا
  • فرمان پذیری عالی
  • هدایت و تخلیه آب بسیار مناسب
  • عملکرد بسیار بالا در اب و هوای مرطوب
  • صدای کم
  • طراحی غیر جهت دار
  • دوام بالا
  • صرفه جویی در مصرف سوخت
لاستیک لوسینی
لاستیک لوسینی

قیمت لاستیک لوسینی

لاستیک لوسینی جزو لاستیک های میان رده با قیمت مناسب به حساب می آید و از آنجایی که این برند در ایران نمایندگی فعالی دارد، لاستیک های این برند تقریبا با قیمت یکسان در بازار به فروش می روند.

خرید لاستیک لوسینی

خوشبختانه لاستیک لوسینی؛ نمایندگی فعال در ایران دارد و تمامی محصولات این برند با گارانتی معتبر به فروش می روند.

شما مصرف کنندگان عزیز؛ می توانید با خیال راحت از گارانتی و خدمات پس از فروش، لاستیک لوسنی را در فروشگاه الماس تایر سفارش دهید و در کمتریم زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

لاستیک لوسینی
لاستیک لوسینی