لاستیک فالکن

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

 لاستیک فالکن

 

فالکن شرکت ژاپنی که در سال ۱۹۸۳ تاسیس شد، یکی از تولیدکنندگان تایرهای جدید در بازار است. در زمان نسبتا کوتاه، فالکن به سرعت به یکی از بهترین برندهای تایر تبدیل شد. علت شهرت فالکن خطوط تولید قابل اطمینان و تنوع محصولاتش است. این شرکت با داشتن سابقه در صنعت مسابقه و موتورهای ورزشی، تایرهایی با قابلیت فرمانپذیری در سرعت بالا را به رانندگان ارائه می‌دهد.

 

فالکن بطور تخصصی لاستیک‌هایی با عملکرد بالا تولید می‌کند. در طول سالها، این شرکت گسترش یافته تا تایرهای تورینگ را با قابلیت‌های تمام فصل عرضه کند. تایرهای فالکن در سه نوع تولید و عرضه می‌شوند.

  • مسافرتی
  • کامیون /SUV
  • کامیون / تجاری

همانند دیگر تایرها، برخی از مدل‌های این لاستیک نیز شرح داده شده‌اند.

لاستیک تمام فصل فالکن مدل Ziex ZE950 A/S

 لاستیک فالکن 
 لاستیک فالکن 

این مدل منحصر به فرد به منظور پیمودن مسافت‌های بسیار طولانی، تماس خوب با سطح جاده در تمام فصول و عملکرد عالی در خودروهای سواری، CUVها و اتومبیل‌های ورزشی طراحی شده است. مدل Ziex ZE950 A/S دارای تکنولوژی Dynamic Range است که ترکیب جدیدی از سیلیس و طراحی نامتقارن عاج را دارد. این مدل توجه زیادی به انقباض عالی در جاده‌های مرطوب، خشک، برفی و یخی داشته است.

 

 

 

 

لاستیک بزرگراه فالکن مدل Wildpeak H/T

 لاستیک فالکن 
 لاستیک فالکن 

مدل فوق، برای کامیون‌های سبک و رانندگان SUV که ترکیبی کامل از فرمانپذیری در جاده‌های خشک و واکنش عالی هنگام ترمز کردن در جاده های مرطوب را انتظار دارند، طراحی شده است.

این تایر با یک الگوی عاج  نارسانا، روکش فوق سخت و نوار فولادی سفت و عریض ساخته شده است که ترکیبی کامل از کنترل، دوام با عمر طولانی را ارائه می‌دهد.

 

 

 

 

لاستیک تمام سطح فالکن مدل Rubitrek A/T

rubitrek a t 03

این مدل لاستیک تمام سطح، یک تعادل فوق‌العاده از قابلیت تسلط بر جاده خاکی را با سواری روان و راحت بر روی آسفالت ارائه می‌دهد.

طراحی عاج و ترکیب سیلیس در این تایر برای فرسایش طولانی مدت با انقباض عالی در باران و برف به کار رفته است.

 

 

 

 

لاستیک اسپورت فالکن مدل FK-453CCfk 453cc 04

 

این تایر در واقع به عنوان لاستیک مسابقه‌ای و اتومبیل‌رانی شناخته شده است. ویژگی بارز این مدل از فالکن، طراحی پیشرفته لبه‌های تایر برای کاهش سر و صدا و یک ترکیب غنی شده از سیلیس برای فرمانپذیری عالی در جاده‌های مرطوب و خشک است. ساختمان لایه‌ای مقاوم این تایر در سرعت‌های بالا نیز به خوبی عمل می‌کند.

 

لاستیک مناسب گل و لای فالکن مدل Wildpeak MT01

wildpeak mt01 05

لاستیک فالکن مدل Wildpeak MT01 به نوعی بهترین لاستیک‌های خارج از جاده در بازار را ارائه می‌دهد. این تایر برای سخت ترین سطوح مانند گل، شن و برف شدید طراحی شده است و مناسب‌ترین لاستیک برای کسانی است که به رانندگی خارج از جاده‌های آسفالت علاقه دارند.

 

 

 

لاستیک زمستانی فالکن مدل Espia EP-Z

espia ep z 06

مدل Espia EP-Z یک تایر زمستانی برجسته است که شامل شیارهای کانونی و ترکیبات لاستیکی فایبرگلاس برای جذب و تماس بهتر با جاده است. الگوی عاج‌ها در این مدل با شیارهای عمیق برای افزایش قابلیت ترمزگیری روی یخ همراه شده و باعث افزایش سطح تماس با جاده می‌شود. ساختار عاج‌های کناری تایر شامل شیارهایی است که خودرو بتواند در برف شدید بدون انحراف از مسیر به راحتی حرکت کند.

 

 

 

لاستیک تجاری فالکن مدل BI-877

 

bi 877 07 1

این مدل یک انتخاب بسیار وزین و مناسب برای توقف‌های مکرر در خودرو، همچون تاکسی‌هاست.

طی آزمون و خطاهای بسیار، این الگو و طراحی عاج آن، برای این لاستیک در نظر گرفته شده است. شیارهای مرکزی که دارد سبب شده است این مدل به یکی از قابل اعتمادترین تایرها مبدل شود.

پیش از آن که بابت مدلی از لاستیک هزینه کنید حتما تمامی مدل‌ها را بررسی کرده و رتبه‌بندی‌ها را در نظر بگیرید تا مناسب‌ترین نوع را برای خودروی خود انتخاب کنید