لاستیک سونار

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک سونار

شرکت تولیدی لاستیک سونار در سال 1996 در شهر تایپه واقع در کشور تایوان فعالیت خود را آغاز کرد. لاستیک سونار یکی از محصولات بسیار با کیفیت کشور تایوان است و از زمان شروع فعالیتش تا به امروز با تکیه به مهندسین مجرب و تیم تحقیقات قوی ، محصولاتی را در گروه های لاستیک سواری و شاسی بلند ، لاستیک اتوبوسی و کامیونی و همچنین لاستیک راهسازی تولید می کند.

لاستیک سونار
لاستیک سونار

لاستیک سونار زیر مجموعه لاستیک نانکنگ تایوان بوده و با استفاده از تجربه های این شرکت موفقیت های بسیاری را در رقابت با سایر تولید کنندگان در بازار های خارجی داشته است. این موفقیت ها تا جایی ادامه داشته که امروزه محصولات تولید شده لاستیک سونار به بیش از 50 کشور در دنیا صادر می شود.

سونار با استفاده از خط تولید پیشرفته و به لطف تکنولوژی برتر لاستیک نانکنگ محصولاتی را با کارایی بالا و مطابق با سلیقه های مشتریان طراحی و تولید کرده است. لاستیک سونار با تولید 37000 حلقه تایر در سال 1996 ، یک میلیون حلقه در سال 2006 و 1.1 میلیون حلقه در سال 2010 در صدر پرفروش ترینهای لاستیک تایوانی قرار گرفت.

این برند کار خود را در تولید تایرهای سواری و باری آغاز نمود و پس از تکمیل و به روز رسانی ماشین آلات و تکنولوژی شرکت و بهره گیری از فناوری های روز تایر سازان برتر دنیا توانست به تولید لاستیک های اسپرت و آفرود با کیفیت بی نظیر دست یابد.

تایرهای سونار دارای تنوع بسیار در انواع سایزهای سواری و اسپرت، اس یو وی و باری می باشد و مهندسان طراح این شرکت با تکیه بر کیفیت مواد عالی به کار رفته در محصولات و همچنین تکنولوژی قالب سازی پیشرفته خط تولید توانسته اند طرح های بسیار متنوع و کاربردی در پترن لاستیک همانند طرح گل، sx9، sx2 ،sx608 و … ایجاد نمایند.

لاستیک سونار
لاستیک سونار

لاستیک سونار به واسطه کیفیت و قیمت مناسب و خدمات پس از فروش عالی ،خیلی زود موفق به کسب اعتماد و اطمینان در بین مصرف کنندگان تایرهای سواری و اسپرت در ایران شد.

لاستیک سونار را می توان با توجه به تکنولوژی ساخت مناسب و تمرکز بر ایجاد یک سواری نرم و مطلوب برای سرنشینان در رده بندی از لحاظ نرمی تایر بعد از لاستیک های کره ای بهترین انتخاب برای کسانی که به مشخصه نرمی و قیمت مناسب اهمیت می دهند دانست.

ویژگی های لاستیک سونار

  • شیارهای V شکل و بلوک های چندتایی ، رانندگی بی صدا را بهبود داده و موجب کاهش ایجاد صدا می شوند.
  • شانه های لاستیک با بلوک تقویت شده و محکم ، سطح چسبندگی لاستیک را با جاده افزایش می دهند و باعث کنترل بهتر فرمان هنگام دور زدن می شوند.
  • شیارهای مخصوص تخلیه آب، از لغزندگی لاستیک بر روی جاده جلوگیری می کنند.
  • شیار پهن و مستقیم موجود در لاستیک باعث کاهش لغزندگی و کنترل فوق العاده ی خودرو در جاده بارانی می شود.
لاستیک سونار
لاستیک سونار