لاستیک رودستون

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک رودستون

کارخانه تولیدی لاستیک رودستون ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تایر در جهان محسوب میشود. کارخانه یانگسان در کره جنوبی و کارخانه دانو در چین با بیش از پانصد هزار متر مربع مساحت، از اصلی ترین مراکز تولید لاستیک رودستون کره می باشند.

در سال 2012 میلادی لاستیک رودستون اقدام به راه اندازی سومین کارخانه بزرگ تولید تایر خود در چانگ یانگ کره جنوبی نمود و با استفاده از برترین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا به تولید تایر هایی با لبه های برش خورده، که باعث افزایش کیفیت و کاهش مصرف سوخت در خودرو ها می شود پرداخت.

علاوه بر این گروه تولیدی لاستیک رودستون دارای شبکه های جهانی D&R که شامل کشورهای کره جنوبی، آمریکا، چین و آلمان است که در آن کارشناسان و محققان به نام با مشورت از افراد با تجربه با یکدیگر همکاری می کنند، تا به بهترین ایده ها و تکنولوژی های نوین جهت بهبود کیفیت و رضایت مشتریان به دست یابند.

لاستیک رودستون با صادرات محصولات خود به بیش از 100 کشور، به شرکتی با آینده روشن تبدیل شده است که دارای یکی از بالاترین نرخ های رشد در صنعت لاستیک در جهان است.

لاستیک رودستون
لاستیک رودستون

خرید و فروش انواع لاستیک سواری رودستون

لاستیک هایی که در کشور ما و در فروشگاه های عرضه لاستیک به فروش می رسند به انواع گوناگونی از لحاظ برند دسته بندی می شوند که برخی از این برندها خارجی و برخی دیگر ایرانی هستند. کره یکی از کشورهایی است که بیشترین واردات لاستیک از آن انجام می شود و جزو کشورهای مطرح در زمینه تولید لاستیک محسوب می شود.

از جمله برندهای کره ای موجود در کشور ما که طرفداران زیادی نیز دارد لاستیک رودستون می باشد که  از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی در مقایسه با بسیاری از برندهای لاستیک برخوردار  می باشد. لاستیک رودستون  از بهترین مواد اولیه و همچنین تکنولوژی روز و مدرن دنیا در ساخت بهره برده است که این ویژگی ها همگی باعث شده تا طول عمر و عملکرد بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد. افرادی که تجربه استفاده از لاستیک رودستون را دارند به خوبی میدانند که این برند لاستیک ویژگی های بسیار زیادی دارد و با یک بار استفاده از این لاستیک ها مطمئنا مشتری دائم آن خواهند شد.

مزایای خرید لاستیک رودستون

خرید لاستیک رودستون مزیت های زیادی را برای خودرو و همچنین مالک خودرو ایجاد خواهد کرد. مزیت هایی که با خرید لاستیک رودستون ایجاد می شود ، کمتر لاستیکی ایجاد خواهد کرد زیرا برخی از برندهای لاستیک موجود در بازار با این چنین مواد اولیه و همچنین تکنولوژی روز و مدرن دنیا تولید نشده اند پس نمی توان از آنها انتظاری همچون تایرهای رودستون داشت.

یکی از مزیت هایی که با خرید لاستیک رودستون ایجاد می شود و بسیاری از مردم  توجه بسیار زیادی به آن دارند ، عملکرد بسیار خوب لاستیک است. منظور از عملکرد خوب تایر رودستون در واقع مربوط به نرم کار کردن لاستیک، عدم انتقال لرزش به خودرو و سرنشینان، ترمز گیری خوب و همچنین فرمان پذیری عالی می شود.

ضعفی از لحاظ عملکرد تا کنون از هیچ یک از مدل های لاستیک رودستون مشاهده نشده و به همین دلیل بهترین عملکرد را به خود اختصاص داده است. از دیگر مزیت های لاستیک رودستون می توان به طول عمر و عدم فرسایش لاستیک در کوتاه مدت اشاره کرد. این لاستیک ها به حدی با کیفیت هستند که نگرانی ها از بابت فرسودگی زودرس را برطرف کرده اند و تا سالها به خوبی دوام خواهند آورد.

لاستیک رودستون
لاستیک رودستون

فروش لاستیک رودستون

لاستیک ها یکی از اجزای ضروری و به طبع پر فروش خودرو محسوب می شوند که همین موضوع باعث شده تا درخواست ها برای خرید لاستیک روز به روز افزایش یابد. افزایش تقاضا برای خرید لاستیک باعث شده تا فروشگاه هایی که در زمینه فروش لاستیک رودستون فعالیت می کنند نتوانند به خوبی به نیاز مصرف کننده پاسخ دهند.

فروشگاه الماس تایر یکی از فروشگاه های عرضه انواع لاستیک در کشور محسوب می شود که کلیه برندهای جهانی از جمله لاستیک رودستون را به روش می رساند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

عوامل  موثر در قیمت لاستیک رودستون

درست است که کیفیت و عملکرد لاستیک همواره از عوامل بسیار مهم در خرید لاستیک محسوب میشود و مشتری بیش از هر چیز به این عوامل توجه دارد اما از طرفی مشتری به قیمت لاستیک نیز توجه زیادی داشته است و تمایل دارد تا لاستیک هایی را تهیه کند که از قیمت مناسبی برخوردار باشند تا بتواند هزینه ها برای نگهداری از خودرو را بکاهد.

در کشور ما عواملی وجود دارند که بر روی قیمت لاستیک رودستون تاثیر گذار هستند که به مهمترین این عوامل اشاره خواهیم کرد. یکی از عواملی که بر روی قیمت لاستیک رودستون‌ تاثیر گذار می باشد و مهمترین عامل  نیز محسوب میگردد نوسانات ارزی می باشد.

نوسانات ارزی بیشترین تاثیر را بر روی قیمت لاستیک رودستون خواهند گذاشت. تایر رودستون از دسته تایرهای وارداتی محسوب می شود که شرکت های وارد کننده نیز برای  خرید و واردات آن از ارزهایی همچون دلار استفاده می کنند که این موضوع به خوبی نشان میدهد که هر گونه نوسانات ارزی تا چه حد میتواند بر روی قیمت لاستیک تاثیر گذار باشد.

عدم واردات در کنار نوسانات ارزی از دیگر عواملی است که بر روی قیمت لاستیک رودستون تاثیر گذار خواهد بود. در برخی بازه های زمانی ممکن است که واردات لاستیک رودستون به کشور با مشکل روبرو شود که از این رو قیمت ها تحت تاثیر قرار خواهند گرفت  و با افزایش قیمت روبرو خواهند شد. سایز و مدل نیز بر روی قیمت تایر رودستون تاثیر گذار است و برخی مدل ها با توجه به اینکه جدید هستند و همچنین سایز بزرگتری دارند در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.

لاستیک رودستون
لاستیک رودستون
لاستیک رودستون
لاستیک رودستون

فروش تایر رودستون در فروشگاه الماس تایر با قیمت مناسب

فروشگاه الماس تایر را حرفه ای ها و افرادی که به دنبال بهترین برند های لاستیک هستند به خوبی می شناسند و میدانند که این فروشگاه تنها لاستیک هایی را بفروش می رساند که در برندهای معتبر خارجی و داخلی تولید می شوند.

فروش تایر رودستون در فروشگاه الماس تایر در حالی انجام می شود که این فروشگاه سعی نموده تا بهترین قیمت ها را برای این برند کره ای لاستیک در نظر بگیرد. فروش تایر رودستون با توجه به همین قیمت های مناسب همواره رضایت مشتریان خود را جلب نموده و هزینه ها را برای نگهداری از خودرو نیز تا حد زیادی کاسته است.