لاستیک دانلوپ

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک سواری

لاستیک دانلوپ

برند دانلوپ در سال 1889 توسط جان دانلوپ در شهر بیرمنگام انگلستان فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به یک شرکت چند ملیتی تبدیل شده است که توسط شرکت گودیر در آمریکا و شرکت سومیتومو در ژاپن فعالیت می کند .

دانلوپ تایرز جزو کمپانی هایی محسوب می شود که پیشگام در به وجود آوردن تکنولوژی های جدید در زمینه تولید تایر می باشد .  تایرهای تولیدی این شرکت همیشه مورد استقبال رانندگان عادی و حرفه ای قرار گرفته است.

همچنین این شرکت در زمینه تولید تایرهای گرند تور و تایرهای با عملکرد بالا تخصص بسیار خوبی دارد به گونه ای که توانسته استانداردهای بسیاری از کمپانی بزرگ خودروسازی از جمله آلفارومئو ، بنتلی ، مرسدس ، بی ام و و لکسوس را بدست بیاورد و به عنوان لاستیک های فابریک خودروهای تولیدی این کارخانه مورد استفاده قرار بگیرد.

لاستیک دانلوپ
لاستیک دانلوپ

چرا باید از لاستیک های دانلوپ استفاده کرد؟

گزینه های زیاد برای انتخاب و خرید

برند دانلوپ تنوع کاملی از محصولات تخصصی را برای رانندگان ایجاد کرده است . صرف نظر از نوع خودرویی که سوار می شوید دانلوپ ، برای هر گونه شرایط آب و هوایی و جاده ای تایر های تخصصی خودش را دارد .

مدل های  لاستیک دانلوپ شامل موارد زیر است :

1-   Direzaa  : لاستیک های تابستانه با عملکرد بالا

2-   Grand Trek : مخصوص وانت ها و SUVها

3-   Signature : برای تجربه یک رانندگی راحت

4-   Graspic  : لاستیک های زمستانه که باعث افزایش چسبندگی خودرو می شود

5-   SP : لاستیک های چهار فصل

6-   Sp Sport – Sp SportMaxx : لاستیک هایی با عملکرد بالا برای خودروهای لوکس و اسپرت

پیشرفت های فنی دانلوپ

دانلوپ چندین فناوری و نوآوری جدید را برای تولید هر تایر به کار می برد که باعث شده عملکرد هر مدل از تایرهای آن به شدت افزایش پیدا کند . این فناوری ها باعث شده که دانلوپ در زمینه تولید تایر از رقبایش جلو بزند. یکی از نوآوری های لاستیک دانلوپ فن آوری Noies Shield Technology است که باعث کاهش 50 درصدی لرزش و سر و صدا در خودرو می شود.

لاستیک دانلوپ
لاستیک دانلوپ

 ویژگیهای طراحی لاستیک دنلوپ

هندلینگ

به عقیده اکثر رانندگان کنترل خودرو در سرعت زیاد و پیچ ها دو عامل مهم هنگام خرید تایر در نظر می گیرند. طیف وسیعی از تایرهای تولیدی دانلوپ به طور خاص با فن آوری Multi Radius Tread دانلوپ طراحی شده اند . این فناوری باعث می شود که فشار در تمام سطح تایر به صورت یکنواخت پخش شود. همچنین در ترکیب آج تایرهای دانلوپ از  Silica Plus Compound برای بهبود بخشیدن به ترمز گیری و شتاب گیری استفاده شده است. این شرکت سعی بر این دارد که از بروزترین فن آوری ها برای تولید لاستیک استفاده کند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

دوام لاستیک دانلوپ 

یکی دیگر از عوامل مهم در خرید لاستیک دوام و طول عمر بالای تایر است . رانندگان دوست دارند لاستیک هایشان هزاران کیلومتر کار کند بدون اینکه نیاز به تعویض داشته باشند. حتی در این زمینه دانلوپ از فناوری های زیادی برای افزایش دوام تایرهایش استفاده کرده است . از جمله این فناوری ها می توان به DUPONT KEVLAR اشاره کرد ، تا دیواره های تایر قوی تر باشند تا در برابر صدمات جزیی مقاوم باشند. از دیگر فناوری های دانلوپ در لاستیک هایش می توان به Jointless Band که باعث کاهش سایش در تایرها می شوند اشاره کرد .

لاستیک دانلوپ
لاستیک دانلوپ

 قیمت لاستیک دانلوپ

دانلوپ یکی از پرطرفدار ترین برندهای تولید کننده لاستیک در جهان است . اما متاسفانه این برند در ایران نماینده اصلی ندارد و لاستیک ها دانلوپ به صورت های مختلفی به کشور وارد می شود . بنابر این قیمت لاستیک دانلوپ ، قیمت مصوبی نیست . اما ما در فروشگاه الماس تایر سعی کردیم ، لاستیک دانلوپ را با قیمتی مناسب عرصه کنیم و به شما مصرف کننده عزیز تضمین بهترین قیمت را برای محصولات این برند می دهیم.

خرید لاستیک دانلوپ

لاستیک دنلوپ ، را می توان یک برند باکیفیت در زمینه تولید لاستیک دانست .به همین دلیل این برند از طرفداران زیادی در ایران برخوردار است . به علاوه این که از لاستیک های دانلوپ به عنوان لاستیک فابریک برای بسیاری از خودروهای ژاپنی که در داخل ایران هستند استفاده شده است . به همین دلیل الماس تایر، به عنوان فروشگاه تخصصی لاستیک خودرو ، سعی کرده است تمام لاستیک های تولیدی دانلوپ برای تمامی خودرو ها در سبد محصولات خود قرار دهید . شما می توانید با خیال آسوده از لاستیک های عرضه شده ، آنها را خریداری کنید.

لاستیک دانلوپ
لاستیک دانلوپ