لاستیک جی تی رادیال

دسته بندی ها: خرید لاستیک, لاستیک آفرود, لاستیک سواری

لاستیک جی تی رادیال

شرکت سنگاپوری جی تی هشت کارخانه در سه کشور دنیا دارد و برندهای مختلف لاستیک با نام های مختلف را تولید می کند جی تی تایر در هشت کارخانه خود در سه کشور آمریکا، چین و اندونزی علاوه بر محصولات Giti تولیدکننده برند جی تی رادیال در کشور اندونزی نیز می باشد. این برند با تکنولوژی و کیفیت بالا در کشور اندونزی تولید می گردد و در کشورهای مختلفی در دنیا به فروش می رسد. این شرکت همچنین سالهاست که اسپانسر مسابقات اتومبیلرانی شامل : مسابقات قهرمانی فرمول ۳ آسیا ، همچنین از سال ۲۰۱۷ اسپانسر مسابقات ۲۴ Hours Nurburing آلمان نیز می باشد.

لاستیک جی تی رادیال
لاستیک جی تی رادیال

این برند تقریباً برای هر نوع خودروی سواری با عملکرد فوق العاده بالا ، خودروهای لوکس سدان ، شاسی بلند ، کرس اوور ، آفرودی و وانت لاستیک تولید می کند و بهترین لاستیک اندونزیایی است که تمام ویژگی‌هایی را که یک راننده نیاز دارد از ایمنی گرفته  تا تنوع طرح گل و عملکرد دارد. برند فوق نیز با استفاده از تکنولوژی هایی که در ساخت تایر جی تی استفاده می شود ساخته و روانه بازار می گردد.

لاستیک جی تی رادیال
لاستیک جی تی رادیال

انواع لاستیک سواری جی تی رادیال

لاستیک جی تی اندونزی دارای سایزها و طرح گل های متنوع، با عملکردهای متفاوت در انواع جاده و خارج از جاده می باشد که مناسب برای خودروهای ایرانی و خارجی است. از طرح گل های پرفروش این برند می توان به: طرح گل های MAXMLER PRO ۸PR ، MAXMILER PRO ۱۰PR ، KOMODO M/T ، TOURING A/S ، و …  اشاره کرد که برای خودروهایی مانند: تویوتا لندکروز ، تویوتا هایلوکس ، نیسان پاترول ، تویوتا آریون ، تویوتا کمری ، لیفان ، رنو تلیسمان ، هیوندای سوناتا ، نیسان پیکاپ ، میتسوپیشی  و … مناسب می باشد.

لاستیک جی تی رادیال
لاستیک جی تی رادیال

سایز انواع لاستیک جی تی رادیال

این لاستیک اندونزیایی دارای تنوع سایزی بسیار گسترده برای انواع خودروهای پرتیراژ ایرانی و خارج مانند: سواری، شاسی بلند ، وانتی ، آفرودی و … است. این کمپانی با توجه به نیاز و بودجه مشتری تایرهای با کارآیی بالا را تولید می کند . قیمت لاستیک جی تی رادیال بسیار مقرون به صرفه بوده و مناسب برای افرادی است که اقدام به خرید لاستیک خارجی با کمترین هزینه می کنند.

لاستیک جی تی رادیال
لاستیک جی تی رادیال