لاستیک تویو

دسته بندی ها: لاستیک تویو

لاستیک تویو

 

تویو یکی از شرکت‌های تولیدکننده تایر درجه یک در بازار است که در ۱۹۴۵ در ژاپن تاسیس شد. کیفیت برتر با قیمت متوسط فاکتور مهمی در ایجاد شهرت این برند است. تویو در ابتدا به عنوان یک برند با کیفیت با مدل‌های اندک آغاز به کار کرد

و در حال حاضر به یک شرکت بزرگ با گزینه‌ها و مدل‌های بسیار متنوع برای تمامی وسایل نقلیه از خودروهای شخصی گرفته تا کامیون‌ها، تبدیل شده است. جالب است بدانید که تویو اولین شرکت ژاپنی تولیدکننده تایر بود که توانست تولیدات خود را به آمریکا ارسال و شروع به فروش آنها در شمال آمریکا نماید.

تویو به دلیل طول عمر لاستیک‌هایش بالاترین امتیاز را دارد. لاستیک‌های کامیون تویو به طول عمر بیش از ۴۰ درصد از سایر رقبا مشهورند. دوام به یک خصیصه اصلی این لاستیک‌ها تبدیل شده است. این شرکت متخصص طراحی لاستیک‌هایی با طول عمر بالا برای انواع جاده‌ها و نیازهاست. این شرکت لاستیک‌های با کاربری‌های زیر را ارائه می‌دهد:

  • مسافرتی
  • کامیون/SUV
  •  کامیون / تجاری

در ادامه بیشتر با مدل‌های لاستیک های تویو آشنا می شوید.

 

لاستیک تمام فصل تو مدل Extensa HP II

extensa hp II 01

این مدل جدید تمام فصل، با عملکرد و سبک قابل توجهی ساخته شده است. بلوک‌های به هم چسبیده عاج ثبات در حرکت را فراهم می‌آورند.

به لطف ۴ شکاف عریض جانبی این مدل، بهترین انقباض را در نواحی مرطوب دارد همچنین به خاطر طراحی عاج‌ها به یک سمت، فرمان‌پذیری عالی در طی سال از این مدل دیده می‌شود.

طراحی مدل Extensa HP II با تمرکز بر راحتی و بهترین کارایی صورت گرفته است. این تایر با فرمول جدیدی از عاج‌های لاستیکی ساخته شده تا طول عمر این عاج‌ها افزایش یابد.

اگر شما کامیون سبک، اتومبیل ورزشی یا کراسوور دارید این مدل یکی از بهترین لاستیک‌های جاده‌ای است که می‌توانید تهیه کنید

 

 

لاستیک تمام سطح تویو مدل Open Country A/T II

لاستیک تمام سطح تویو مدل Open Country A/T II
لاستیک تمام سطح تویو مدل Open Country A/T II

عمر عاج‌های این تایر ۴۰ درصد بیش از سایر رقبا است. قابلیت تمام سطح در این مدل برای کسانی که مدت زمان زیادی را صرف رانندگی در جاده‌های صاف می‌کنند، کاملا مناسب است.

همچنین کسانی که مسافرت‌های گاه و بی‌گاه به جاده‌های گل آلود و جاده‌های پر از شن و لجنزار دارند نیز این لاستیک آسایش و راحتی بی‌نظیری برای آنها خواهد داشت. طراحی جدید عاج‌ها دوام، انقباض بالا در زمستان و مصرف سوخت بهینه را فراهم می‌آورد

 

 

 

لاستیک اسپورت تویو مدل Proxes ST III

 

proxes st III 03

مدل Proxes ST III تعادلی فوق‌العاده از قابلیت تمام فصل و عملکرد بالا را ارائه می‌دهد. عاج‌های لاستیک با پایه سیلیس ساخته شده‌اند که فرسایش دیر هنگام و یکسان را به همراه فرمانپذیری بالا ارائه می‌دهند که برای رانندگان کامیون و SUV این انتخاب بسیار مناسب خواهد بود.

 

 

 

 

 

لاستیک مناسب گل و لای تویو مدل Open Country M/T

open country h t 04

این مدل یک تایر قدرتمند است که برای رانندگی در جاده‌های سخت مناسب است. شیارهای باز و بلوک‌های بزرگ عاج، عبور از ناهمواری‌هایی چون گل، برف، گودال یا هر سطح لغزنده دیگر را تضمین می‌کند. اگر شما قصد سفر به خارج از جاده را دارید این مدل کاملا برایتان مناسب است.

 

 

 

 

لاستیک زمستانی تویو مدل Observe GSi-5

 

لاستیک زمستانی تویو مدل Observe GSi-5
لاستیک زمستانی تویو مدل Observe GSi-5

این تایر مسافرتی یخ شکن، برای شرایط سخت زمستانی طراحی شده است. در ساختار این مدل از شیارهای میانی عنکبوتی استفاده شده تا روی یخ و برف جذب قابل قبولی با سطح داشته باشد. لبه‌های این تایر زمستانی به صورت دندانه‌دار است که ترمزگیری را در فصل زمستان آسان می‌کند.

به لطف ترکیبات پیشرفته عاج‌های این مدل، دماهای پایین به هیچ وجه مانع فرمانپذیری خوب این تایر نخواهد شد. تویو Observe GSi-5 با نماد کوه و قله برفی شناخته می‌شود

 

 

 

لاستیک تجاری تویو مدل M 143

 

لاستیک تجاری تویو مدل M 143
لاستیک تجاری تویو مدل M 143

تویو یکی از بهترین برندها برای لاستیک‌های تجاری است. M143 با بدنه پیشرفته برای مقاومت در برابر دما و پایداری زیاد ساخته شده است.

به علاوه شکل عاج‌ها به گونه‌ای است که باعث مصرف بهینه سوخت می‌شوند. این مدل تویو برترین مدل تایر برای رانندگی شهری و ماشین‌های باری است.