لاستیک بریجستون

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

لاستیک بریجستون

بریجستون، یکی از تولیدکنندگان بزرگ تایر است که در دو شرکت مختلف ریشه دارد. فایرستون که در سال ۱۹۰۰ در ایالات متحده تاسیس شد و بریجستون که در سال ۱۹۳۱ در ژاپن تاسیس شد. این ادغام در سال ۱۹۸۸ اتفاق افتاد که آن را بزرگترین تولیدکننده رینگ و لاستیک در دنیا کرد. بریجستون برای توسعه لاستیک‌های رادیال مورد ستایش قرار گرفته است و با تولیدات متفاوت خود صنعت لاستیک را برای همیشه دگرگون کرد.

تا به امروز، بریجستون در میان علامت‌های تجاری برتر، به عنوان یکی از مبتکرترین تولیدکنندگان در صنعت قطعات خودرو، شهرت بسیاری کسب کرده است. در حال حاضر این برند برای کاهش انتشار گاز CO2 و همچنین استفاده از منابع تجدیدپذیر در محصولات خود، پیشرو است. این شرکت مجموعه‌ای از مدل‌های تایر را برای گروه‌های زیر ارائه می‌دهد:

  • مسافرتی
  • کامیون /SUV

با ویژگی‌های شاخص انواع تایرهای بریجستون در ادامه بیشتر آشنا شوید:

لاستیک تمام فصل بریجستون مدل  Ecopia EP422

این تایر تمام فصل، یک تجربه مطمئن و همه جانبه از رانندگی را برای خودروهای سواری و مینی ارائه می‌دهد. رانندگان به طور مداوم در مورد فرمانپذیری و راحتی که این مدل ارائه می‌دهد صحبت می‌کنند. طراحی سازگار با محیط زیست سبب کاهش فرسایش زود هنگام و مصرف سوخت بصرفه می‌شود.

لاستیک بزرگراه بریجستون مدل Dueler H/L 422 ECOPIA

این مدل یکی از بزرگترین تایرهای بزرگراه از برند بریجستون است و راحتی و حمل و نقل باورنکردنی برای کامیون‌ها و SUV‌ها فراهم می‌کند. مدل فوق به طور پیشنهادی برای کراس‌اوورها و وسایل نقلیه ورزشی، طراحی شده است.

این مدل توانسته قابلیت‌های کششی خود را در طول سال و تمامی فصول افزایش دهد. تکنولوژی NanoPro به کار رفته در لاستیک Dueler H/L 422 ECOPIA برای به حداقل رساندن مقاومت و از دست دادن انرژی است.

لاستیک تمام سطح بریجستون مدل Dueler A/T REVO 2

این مدل منحصر به فرد با عاج‌های متعادل طراحی شده است تا یک سواری فوق‌العاده راحت را در سطوح مختلف ایجاد نماید. این راحتی شامل عملکرد عالی در هر دو سطح آسفالت و جاده‌های خاکی است. حاشیه باز این تایر سبب شده است تا انتخاب خوبی برای حمل و نقل آسوده در هر دو جاده مرطوب و خشک باشد. علاوه بر این، حفره‌های داخلی و شیارهای دندانه‌دار نیز باعث افزایش انقباض در هوای برفی می‌شود.

لاستیک ران فلت بریجستون مدل Driveguard RFT

این تایر با عملکرد بالا، یکی از جالب‌ترین گزینه‌های جایگزینی لاستیک است که می‌توانید پیدا کنید. علاوه بر عملکرد بالا، این مدل به گونه‌ای طراحی شده است تا فرسایش طولانی مدت و مقاومت بالا در برابر پنچری داشته باشد.

همچنین مدل فوق برای رانندگی در جاده‌های مرطوب و خشک، راندمان مصرف سوختی شگفت انگیزی را نشان می‌دهد که به سبب آن، این تایر یکی از بهترین لاستیک‌های قابل اطمینان برای رانندگان تبدیل شده است.

لاستیک اسپورت بریجستون مدل Dueler H/P Sport

مدل Dueler H/P Sport طوری طراحی شده تا تعادل فوق‌العاده‌ای از راحتی، فرمانپذیری و عملکرد بالا ارائه دهد. این مدل ساختار کربنی بالایی دارد، به این معنی که در برابر تراشیدن، ترک خوردگی و همچنین سایش و پارگی بسیار مقاوم است

لاستیک زمستانی بریجستون مدل Blizzak WS80

Blizzak WS80 یکی از پرفروش‌ترین لاستیک‌های زمستانی در بازار است. انقباض فوق‌العاده این مدل، امنیت و سلامت را در زمستان تضمین می‌کند. عاج‌های این لاستیک به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا آب از داخل شیارها به سادگی خارج شده و تماس لاستیک با سطح جاده به خوبی برقرار شود به این ترتیب از بروز لغزش خودرو بر سطح آب جلوگیری خواهد شد. همچنین شیارهای زیگزاگی و لبه‌های تیز تایر تعادل وسیله نقلیه را به خوبی حفظ می‌کنند