سایز لاستیک 207

دسته بندی ها:  لاستیک پیرلی, خرید لاستیک, دانستنی در مورد لاستیک, راهنمای تنظیم باد و فشار, لاستیک آفرود, لاستیک پاترول, لاستیک تویو, لاستیک جی پلنت, لاستیک سواری, لاستیک کوپر, لاستیک کومهر, لاستیک میشلن, لاستیک نکسن, لاستیک هانکوک, نشانه گذاری

سایز لاستیک 207

لاستیک ها در انواع مختلفی تولید می شوند. خودرو های سواری شهری، سواری های اسپرت، شاسی بلند ها، خودرو های مسابقه ای و تمام کلاس های دیگر خودرو از لاستیک مختص کلاس خود استفاده می کنند.

لاستیک دارای 3 مشخصه‌ی پهنا، فاق و قطر می باشد و شرکت سازنده ی خودرو طبق آن ها تایر مناسب برای یک مدل خودرو را اعلام می کند.

قطر لاستیک 207 مطابق رینگ آن 14 اینچ است. همچنین 185 میلیمتر پهنا دارد و نسبت منظر یا فاق آن 65 می باشد.
پس میتوان سایز لاستیک مناسب 207  را اینگونه نمایش داد: 185/65R14
با توجه به نوع استفاده ای که از خودرو می‌کنید، باید برای آن لاستیک مناسب را انتخاب کنید.

برای مثال اگر محلی که در آن تردد میکنید در بیشتر ایام سال بارندگی و زمین مرطوب دارد، پیشنهاد میشود لاستیک چهار فصل مناسب 207 را استفاده کنید.

اما در زمین های خشک تردد پیشتری دارید، لاستیک تابستان مناسب 207 انتخاب بهتری خواهد بود.
با توجه به اینکه سایز لاستیک 207 با بسیاری از خودرو های داخلی از جمله خانواده پژو همسان است تنوع نسبتا زیادی برای آن در بازار وجود دارد.
اگه تصمیم به انداختن لاستیک پهن برای پژو 207 دارید باید از لاستیک های با پهنای 205 میلیمتر با فاق 60 درصد استفاده کنید.
در واقع سایز پهن لاستیک پژو 207 را اینگونه نمایش می دهند: 205/60R14

سایز لاستیک 207

بهترین برند لاستیک ۲۰۷

کمپانی های زیادی در زمینه ی تولید لاستیک خودرو فعالیت می کنند و رقابت زیادی برای تولید تایر بهتر وجود دارد. یک لاستیک مناسب نویز کمی در حین حرکت تولید میکند و تا حدودا 5 سال خشک و شکننده نمی شود.

چسبندگی در زمین های خشک و خیس (Dry Grip,Wet Grip) از مشخصه های دیگر برای تعیین کیفیت لاستیک است؛ همچنین یک لاستیک ارزشمند فرمانپذیری خوبی برای خودرو ایجاد می کند و در عین حال از نرمی مناسب بر خوردار است و بازخورد مناسبی از جاده به راننده انتقال می دهد.
در آخر نیز پوشش و سرعت خوردگی لاستیک خودرو معیاری برای سنجش عمر آن است. درواقع لاستیک که عاج بهتری (Wear)  داشته باشد قابل استفاده برای مسافت بیشتر و مدت طولانی تری خواهد بود.

در بین برند های ایرانی لاستیک بارز، کویر تایر و یزد تایر برای ۲۰۷ یافت می شود و در بین لاستیک های خارجی محصولات ساخت کره جنوبی با برند های نکسن، کومهو، هانکوک و رودستون  فراوانی زیادی دارند.
در بین برندهای مطرح لاستیک کمپانی های دانلوپ و میشلن برای این خودرو لاستیک تولید میکنند. همچنین لاستیک های اندونزی و چین برای سایز 14 رینگ محصولاتی عرضه میکنند.

قیمت لاستیک ۲۰۷

با توجه به برند لاستیک، قیمت آن متغیر است. لاستیک های خارجی در رده بالاتر قیمتی نسبت به لاستیک تولید داخل و لاستیک های چینی دارند.

در لیست قیمت لاستیک 207 می توانید انواع لاستیک های مناسب 207 را مشاهده کنید و از قیمت آگاه شوید.
قیمت لاستیک 207 از حدود حلقه ای ۵۰۰ هزار تومان شروع میشود و با توجه  به تاریخ تولید و برند آن به 1.5 میلیون تومان میرسد.

سایز لاستیک 207