خرید لاستیک پیرلی

دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

خرید لاستیک پیرلی

لاستیک پیرلی در سال 1872 توسط “جیووانی باتیستا پیرلی”، مهندس جوان ایتالیایی، در شهر میلان تأسیس شد . یک سال بعد نخستین تاسیسات این شرکت برای تولید لاستیک افتتاح شد. نخستین تایر خودرو تولید این شرکت در سال 1901 از خط تولید کارخانه این شرکت خارج شد و کارخانه‌های آن در اسپانیا، انگلیس و آرژانتین به ترتیب در سال‌های 1902، 1914 و 1917 افتتاح شدند .

در دهه 1920 رانندگان مطرحی مانند “نووولار”، “آسکاری” و “فانجیو” پیروزی‌های ارزشمندی را با خودروهای مجهز به تایرهای پیرلی کسب کردند. در سال 1927 پیرلی تایر مسابقه‌ای “سوپرفلکس استلا بیانکا” را معرفی کرد.در آغاز دهه 1950، این شرکت تایر “ Cinturato p7” را تولید کرد که به نقطه عطفی در تاریخ صنعت تایرسازی مبدل شد.در سال 2011، پیرلی به عنوان تامین کننده انحصاری تایرهای مسابقات موتورسواری سوپربایک تا سال 2015 برگزیده شد. در همین سال پیرلی cinturato P1 تایر سبز پیشرفته‌ای که برای خودروهای اندازه کوچک و متوسط طراحی شده بود را معرفی کرد. همچنین مدل های PZERO و SCORPION نیز از پرمصرف ترین محصولات پیرلی هستند .

خرید لاستیک پیرلی

پیرلی در تولید محصولاتش کاهش مصرف سوخت، حفاظت از محیط زیست و عملکرد بالا در تمامی سطوح را هدف گذاری کرده است. در بهار 2010، بنیاد این شرکت به صورت رسمی در شهر میلان و با هدف حفظ پیشینه تاریخی و توسعه فلسفه کسب و کار این شرکت افتتاح شد. همچنین، پیرلی بار دیگر در این سال به مسابقات فرمول 1 بازگشت و قراردادی انحصاری برای تامین تایرهای مسابقات قهرمانی جهان بین سال‌های 2011 تا 2013 امضا کرد.

امروزه به دلیل داشتن فناوری پیشرفته ، تولید عالی و اشتیاق به نوآوری به عنوان یک برند جهانی شناخته می شود . پیرلی با بیش از 40 سال تجربه در بخش تولید لاستیک های Premium و Prestige Pirelli  تمرکز خاصی روی بازار تایرهای با ارزش بالا دارد و دائماً درگیر تولید محصولات نوآورانه برای پاسخ به خاص ترین نیازهای مصرف کنندگان خود می باشد . محدوده محصولات این شرکت از لاستیک های نوآورانه برای اتومبیل ها ، موتور سیکلت ها و دوچرخه ها ناشی از همکاری های محکم با معتبرترین تولید کنندگان است. این همکاری ها به پیرلی اجازه می دهد تا مطابق با مدلی خاص ، لاستیک را تولید کند .

خرید لاستیک پیرلی

ویژگی لاستیک های پیرلی بر اساس فصل :

  • لاستیکهای تابستانی با استفاده از یک ترکیب ویژه طراحی شده برای اطمینان از حداکثر قابلیت اطمینان در دمای بالا تولید می شوند. به طور خاص ، این لاستیک ها از مقاومت در برابر نورد کمتر ، گرفتن ایده آل در جاده و فاصله ترمز کوتاه تر اطمینان حاصل می کنند.
  • لاستیک های زمستانی پیرلی با استفاده از آخرین فن آوری طراحی و تولید شده است تا حتی در دماهای پایین و در شرایط نامساعد جوی ، معمولاً در سردترین ماههای سال ، کنترل ، پایداری و ایمنی را به راننده ارائه دهد. ترکیبی که در لاستیک های زمستانی پیرلی به کار رفته است به دلیل افزایش گرفتن فشار و کشش که ارائه می دهد ، خطر آب شدن هوا را کاهش می دهد.
  • لاستیک های تمام فصل Pirelli است که برخی از ویژگی های خاص برای لاستیک های تابستانی را با سایر ویژگی های معمولی لاستیک های زمستانی ترکیب می کند ، به تعادل کامل و راه حل مناسب و کاربردی می پردازد.

PIRELLI PZERO

لاستیک پیرلی با طرح آج PZERO  محصولی منحصر به فرد با کارایی فوق العاده بالا با ترکیبی از دانش پیرلی است که از مسابقات Motorsport با رهبری Pirelli با تولید کنندگان برتر اتومبیل به دست آمده است و برای عملکرد هر خودرو مناسب می باشد . با گذشت بیش از بیست سال ، P Zero  هنوز هم یک نقطه مرجع در بازار لاستیک است. از نظر فنی پیشرفته ترین ، بهترین عملکرد،پرکارترین لاستیک برای مدل های جدید فراری 599- GTB – Maserati Quattroporte Sport GT- آئودی کواترو R8 – مرسدس S کلاس AMG طراحی شده است.

در ادامه مطلب با ویژه گی های تایر پیرلی PZERO آشنا می شوید :

  • طراحی جدید و جذاب آج نامتقارن
  • هندلینگ برتر و اجراهای ترمز در هر دو سطح خشک و مرطوب
  • ترکیب جدید پر فشار با نانو کامپوزیت ها برای افزایش پایداری در رانندگی و فرمان پذیری
  • دارای سه شیار طولی برای پاشیدگی و خروج آب
  • طراحی بلوک های S شکل برای کاهش نویز و صداهای در حین حرکت
  • بلوک های بزرگ طراحی شده در آج لاستیک ، پشتیبانی ایده آل برای کنترل پذیری بهتر