خرید لاستیک هیوندای النترا

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک هیوندای النترا

کمپانی هیوندای در سال 2018 محصول جدید خود یعنی هیوندای النترا gt را به بازارهای جهانی معرفی کرد . این شرکت کره ای پیشتاز در طراحی خودروهایی با ظاهری متفاوت و بسیار زیبا است . آپشنهای متعدد و طراحی داخلی منحصر به فرد از دیگر ویژگی های این خودروی لوکس می باشد .

خرید لاستیک هیوندای النترا

هیوندای-النترا-gt

مشخصات فنی هیوندای النترا

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 2000 سی سی با 160 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 210 کیلومتر در ساعت دارد . دیفرانسیل عقب و گریبکس 6 سرعته خودکار شتاب 0 تا 100 این خودرو را به 8 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 8.5 لیتر در هر 100 کیلومتر است .

خرید لاستیک هیوندای النترا

هیوندای-gt-النترا

سایز لاستیک هیوندای النترا

رینگ هیوندای النترا 17 اینچ می باشد . سایز لاستیک هیوندای النترا جی تی 225/45R 17 ، 215/45R 17 ، 215/50R 17 و در برخی موارد 245/45R 17 می باشد . برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای هیوندای را به خوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت لاستیک میشلن  لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو می باشد . خرید بهترین لاستیک برای هیوندای النترا GT تایرهای اروپایی و ژاپنی است .

خرید لاستیک هیوندای النترا

هیوندای-النترا-gt

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاها الماس تایر با ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک هیوندای النترا خود را از الماس تایر انجام دهید.

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است . بطور مثال لاستیک کنتیننتال در جاده های خیس کنترل بسیار خوبی را در اختیار راننده قرار می دهد و چسبندگی فوق العاده ای دارند ولی تایرهای چینی موجب انحراف خودرو از جاده می شوند .

خرید بهترین لاستیک برای هیوندای النترا برندهای اروپایی و ژاپنی است ولی می توان از برندهای کره ای مانندلاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید . سایز لاستیک هیوندای النترا محورهای جلو و عقب 225/45R 17 ، 215/45R 17 ، 215/50R 17 ، 245/45R 17