خرید لاستیک نیسان جک

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک نیسان جک

خرید لاستیک نیسان جک

نیسان جک در سال 2011 توسط کمپانی نیسان ژاپن به بازارهای جهانی معرفی شد . چهره ای خاص ، طراحی داخلی منحصر به فرد ، آپشنهای متعدد و قیمت مناسب از ویژگی های کلی این خودرو می باشد .

خرید-لاستیک-نیسان-جک

نیسان-جک

مشخصات فنی نیسان جک

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 1400 سی سی با 120 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت دارد . دیفرانسیل جلو و گریبکس cvt ایکس ترونیک شتاب 0 تا 100 این خودرو را به 11.5 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی 6 لیتر در هر 100 کیلومتر شاهکار مهندسین ژاپنی است .

خرید-لاستیک-نیسان-جک

نیسان-جک

سایز لاستیک نیسان جک

نیسان جک با سه سایز رینگ 16 ، 17 و 18 اینچ تجهیز می شود . سایز لاستیک فابریک نیسان جک ساده و پلانتیوم 215/55R 17 و 205/60R 16 می باشد . سایز لاستیک نیسان جک اسپرت و اسکای 215/55R 17 و 225/45R 18 می باشد .

برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای نیسان را بخوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد . این تایرها دارای شاخصه های بالایی هستند و به راحتی می توان برای خرید بهترین لاستیک برای نیسان جک به کیفیت این برندها اعتماد کرد .

خرید-لاستیک-نیسان-جک

نیسان-جک

فروشگاه اینترنتی الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاه الماس تایر با ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک نیسان جک خود را از الماس تایر انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است .

بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای نیسان جک برندهای اروپایی و ژاپنی است ولی می توان از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید .