خرید لاستیک دامای X7

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک دامای X7

در سال 2018 شرکت زوتی چین با همکاری شرکت یاران خودرو دامای X7 را به بازارهای ایران وارد و برای خرید و فروش به نمایندگی های مجاز تحویل داد . زیبایی منحصر به فرد ، طراحی داخلی خاص و آپشنهای متعدد دامای X7 روی دیگری از محصولات چینی را به ایرانیان نشان داد .

خرید لاستیک دامای X7

خرید-لاستیک-دامای-X7

مشخصات فنی دامای X7

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 2000 سی سی با 200 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 220 کیلومتر در ساعت دارد . دیفرانسیل جلو ، تنفس موتور توربو شارژ و جعبه دنده 6 سرعته شیفترونیک شتاب 0 تا 100 این خودرو را به 10 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 9.5 لیتر در هر 100 کیلومتر است .

خرید لاستیک دامای X7

دامای-X7

سایز لاستیک دامای X7

رینگ دامای X7 بصورت فابریک 19 اینچ می باشد . سایز لاستیک دامای X7 برای رینگ 19 اینچی 235/55R 19 می باشد . با توجه به وزن بالای 1750 کیلوگرمی این خودرو بهتر است از لاستیک های اروپایی که شاخص بار و سرعت بالایی دارند استفاده شود .

خرید بهترین لاستیک برای دامای X7 برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای چینی را به خوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد .

خرید لاستیک دامای X7

خرید-لاستیک-دامای-X7

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاها الماس تایر با پنج سال ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک دامای X7 خود را از الماس تایر انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است . بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای دامای X7 برندهای اروپایی و ژاپنی است .

ولی می توان از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید .هر چند نمی توان این برندها را با لاستیک های تولید شده توسط اروپا مقایسه کرد اما برای کمتر شدن هزینه ها می توان جایگزین کرد .