خرید لاستیک تویوتا سولار

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک تویوتا سولار

خرید لاستیک تویوتا سولار

کمپانی تویوتا در سال 2003 خودروی کمری سولار را به بازارهای جهانی معرفی کرد . زیبایی ظاهری همه پسند ، طراحی داخلی خاص ف آپنهای متعدد و قیمت مناسب موجب محبوبیت این ماشین ژاپنی در بازارهای جهانی شد .

خرید لاستیک تویوتا سولار

تویوتا-سولار-SE

مشخصات فنی تویوتا سولار

موتور 6 سیلندر 24 سوپاپ 3300 سی سی با 210 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 210 کیلومتر در ساعت دارد . دیفرانسیل جلو و گریبکس 5 سرعته اتومات شتاب صفر تا صد این خودرو را به 7.2 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی تویوتا سولار 10.4 لیتر در هر 100 کیلومتر است .

خرید لاستیک تویوتا سولار

تویوتا-سولارا

سایز لاستیک تویوتا سولار

تویوتا سولار با سه رینگ 15 ، 16 و 17 اینچ تجهیز می شود . سایز لاستیک تویوتا سولار رینگ 17 اینچ 215/55R 17 و 215/45R 17 می باشد . رینگ 16 اینچ 205/55R 16 و 215/60R 16 سایز لاستیک رینگ 15 اینچی هم 195/65R 15 می باشد .

برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای تویوتا را بخوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد . این تایرها دارای شاخصه های بالایی هستند و به راحتی می توان برای خرید بهترین لاستیک برای تویوتا راو 4 به کیفیت این برندها اعتماد کرد .

خرید لاستیک تویوتا سولار

تویوتا-سولار

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد .

تمامی محصولات فروشگاه الماس تایر با ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک تویوتا سولار خود را از ایران مارشال انجام دهید .

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است .

بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای تویوتا سولار برندهای اروپایی و ژاپنی است ولی می توان از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید .