خرید لاستیک تویوتا راو 4

دسته بندی ها: خرید لاستیک

خرید لاستیک تویوتا راو 4

خرید لاستیک تویوتا راو 4

کمپانی تویوتا در سال 2016 راو 4 را به بازارهای جهان معرفی کرد . زیبایی ظاهری خاص ، طراحی داخلی دلنشین و آپشنهای متعدد از ویژگی های این خودروی ژاپنی شاسی بلند است .

خرید لاستیک تویوتا راو 4

تویوتا-راو4

مشخصات فنی تویوتا راو 4

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ 2500 سی سی با 180 اسب بخار قدرت حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت دارد . دو دیفرانسیل با گریبکس 6 دنده خودکار تیپ ترونیک شتاب 0 تا 100 این خودرو را به 9.3 ثانیه می رساند . مصرف سوخت ترکیبی راو4 در هر 100 کیلومتر 9 لیتر می باشد .

خرید لاستیک تویوتا راو 4

تویوتا-راو4

سایز لاستیک تویوتا راو 4

رینگ تویوتا راو 4 با سه سایز 16 ، 17 و 18 اینچ موجود می باشد . سایز لاستیک تویوتا راو 4 برای رینگ 18 اینچی 235/55R 18 برای رینگ 17 اینچی 225/65R 17 و برای رینگ 16 اینچی 215/70R 16 برای هر دو محور می باشد .

برندهایی که می توانند قدرت ، سرعت و وزن خودروهای تویوتا را بخوبی تحمل کنند به ترتیب کیفیت ابتدا لاستیک میشلن دوم لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و در نهایت لاستیک سومیتومو می باشد . این تایرها دارای شاخصه های بالایی هستند و به راحتی می توان برای خرید بهترین لاستیک برای تویوتا راو 4 به کیفیت این برندها اعتماد کرد .

خرید لاستیک تویوتا راو 4

تویوتا-راو4

فروشگاه اینترنتی لاستیک الماس تایر

فروشگاه اینترنتی الماس تایر نماینده رسمی لاستیک میشلن ، لاستیک پیرلی ، لاستیک کنتیننتال ، لاستیک گودیر ، لاستیک بریجستون ، لاستیک دانلوپ و لاستیک سومیتومو در ایران می باشد . تمامی محصولات فروشگاه الماس تایر با  ضمانت نامه کتبی به شما سروران ارائه می شود . ضمانت قیمت ، تاریخ تولید و اصالت کالا نیز به شما تحویل داده می شود تا با خیالی راحت خرید لاستیک تویوتا راو 4 خود را از الماس تایر انجام دهید .

الماس تایر

آیا می توان از لاستیک با برندهای دیگر استفاده کرد ؟

برای پاسخ به این سوال کافی است ویژگی های تایرهای اروپایی را با دیگر برندها مقایسه نمایید . جواب این سوال بله است ولی چسبندگی ، فرمان پذیری ، ترمزگیری ، میزان مصرف سوخت ، تولید صدا و… در تایرهای غیر اروپایی بسیار متفاوت است .

بطور مثال خط ترمز لاستیک کنتیننتال در سرعت 100 کیلومتر بر ساعت 2 متر و لاستیک های متفرقه با شرایط مشابه بیش از 4 متر است . خرید بهترین لاستیک برای تویوتا راو 4 برندهای اروپایی و ژاپنی است ولی می توان از برندهای کره ای مانند لاستیک هانکوک ، لاستیک کومهو ، لاستیک نکسن و یا تایلندی مانند گریپ مکس و اندونزی مانند لاستیک جی تی نیز استفاده نمایید .